[OFF TOPIC] Ciekawy artykuł - Strona 52

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Warto przeczytać.
  
 

Balcerowicz musi odejść
Balcerowicz musi odejść
Balcerowicz musi odejść
Balcerowicz musi odejść
Balcerowicz musi odejść


[ wiadomość edytowana przez: Grzech dnia 2011-05-17 17:28:18 ]
[ powód edycji: za dużo miejsca zajmowało ]
  
 
nie wiem czy taki ciekawy - artykul o dalszej wyprzedazy terenu fabryki - wkrotce beda ladne mieszkania do kupienia
  
 
taki teren od strony FSO to znaczy że sprzedali tor jazd próbnych
  
 
Owszem z tego co wiem, to tor.
  
 
a po co fabryce tor - polskie nowe konstrukcje nie powstaną - nie będzie czego testować .
te plastiki jakie ktoś (ew. tu zmontuje ) są bez potrzeby testu - złóż i jedź jak nie dojedzie na plac to do poprawki...
  
 
Cytat:
2011-05-20 22:51:39, JerryP pisze:
taki teren od strony FSO to znaczy że sprzedali tor jazd próbnych



dokładniej mówiąc cały teran począwszy na stacji uzdatniania wody aż do MPWiK został sprzedany.
  
 
Wygląda na to, że ktoś postanowił nam zmienić zasady działania forum:

rozporządzenie zamiast ustawy

- ciekawe czy ta buźka, którą umieściłem jest obraźliwa pod względem jej autorów (i w efekcie mogę być ścigany przez prokuraturę) czy nie?
  
 
czytałem ten artykuł, faktycznie to jest typowo polski sposób na biznes a potem uczciwi ludzie będą mieli problemy z ubezpieczeniem...
  
 
20 lat temu zakonczono produkcje duzego fiata - 29 czerwca 1991 roku
  
 
Jakże wspaniale merytorycznie poprawny artykuł. I jakie cudne zdjęcia.
  
 
Najbiedniejszym po dupie...

Ależ ta Unia łaskawa dla nas
  
 
trzeba będzie na CNG latać albo rowerem będą jaja jak LPG będzie kosztować tyle co PB95
  
 
Mam nadzieje ze "wykorzystamy szansę" przewodnictwa w UE chociażby po to żeby takich głupot nie było

PS ostatnio oglądałem ekstradycję chyba III sezon i Marek Konrad wjeżdża na stację a tam LPG po coś koło... 1 ZŁ Czy nawet mniej...
  
 
Wydaje się Wam, że w Polsce jest strasznie? - to sobie poczytajcie. Już pomijając tego "bohatera", to porażające jest że może uniknąć kary, oraz to, że w owym kraju 5 lat będzie można dostać za opublikowanie filmiku z gry komputerowej na Youtube, a jemu grozi niewiele więcej. Widać co dla władz tam jest istotne...
  
 
Dziś w Radiu Wrocław wspominali o artykule, który jest dzisiaj w Gazecie Wrocławskiej - w nim jest o ostatnim dużym Fiacie, który jeździ po Wrocławiu jako taksówka. Podobno ludzie chętnie się z nią fotografują, ale właściciel narzeka, że mało jeżdżą...
Fotę wrzucałem w innym wątku.
  
 
Cytat:
Pod Operą spotykam Jana Zajączkowskiego, najstarszego we Wrocławiu czynnego taksówkarza. Najpierw miał garbatą warszawę, potem taką z dużą szybą, potem fiata 125p z roku 1978, teraz takiego z roku 1988. - Jestem wolnym elektronem, stoję tu codziennie od godz. 10 do 16 - objaśnia 79-letni kierowca. Przyznaje, że częściej ktoś go fotografuje, niż ładuje się do środka. - Klienci wolą przejechać się mercedesem - ubolewa. Młodsi koledzy jeżdżący mercedesami mówią: - Siara jeździć takim posklejanym taśmami autem. Wstyd na cały Wrocław! A Zajączkowski na to: - Ten samochód to historia.



Tekst:Gazeta Wrocławska
  
 
Coś o tym jak nas rożni wydawcy i dystrybutorzy na każdym kroku robią w jelenia.
  
 
Warto poczytać o GMO
  
 
Artykuł jak artykuł, ale ten filmik ilustrujący...