Przybywa olej

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam

mam polo z 99r. silnik 1l
zauwarzylem ostatnio, ze przybywa mi oleju a pod pokrywa zaworow i na korku robi sie takie mazidlo. plynu z ukladu chlodzenia nie ubywa i mam wrazenie, ale nie jestem pewny ze olej zalatuje benzyna. czy ktos wie co jest grane

dzieki za rady
pozdrawiam
  
 
jezeli przybywa to moze byc uszczelka pod glowica a te mazidlo pod korkiem wlewu oleju czesto jest objawem tego ze samochod jezdzi na krotkich odcinkach...wtedy trzeba dac mu po "dupie" od czasu do czasu a jak przybywa oleju to jak pisze - moze byc uszczelka pod glowica, zobacz dymienie z rury
  
 
jaki masz tam przebieg? Moim zdaniem uszczelka
  
 
80tys km jest nim przejechane.
  
 
no przebieg nie za duzy... Plynu napewno ci nie ubywa?
  
 
tez mam ptroblem w moim passacie z tym ze u mnie oleju ubywa hmmm przebiegu ma 159 tyś olej pewnie tez jakas uszczelka Voy tak stwierdzil hmm ale trzeba sprawdzic
  
 
a jaki dy z rury wydechowej masz? niebieski?
  
 
sprawdzalismy z Voyem tzn on sprawdzal i jest normalny
  
 
witam nie znam sie az tak ale z tego co mi woadomo to raczej na uszczelka ale jeszcze jedno jak wyglada mazidlo jak wyglada korek wlewu oleju jaki czy nie ma na nim jakiegos dziwnego nalotu i jak wyglada olej jest jak emulsja czy jest zadki ??? opisz cos wiecej jak mozesz
  
 
uszczelka... plyn lub woda z chlodzacego Ci spieprza do ukl. smarowania...
  
 
dzieki za rady zuj s[rawdzone co sie okazalo uszczeli prawie zuj nie bylo nie wiem jak ten ktos przedemna jezdzil ale coz noi oczywiscie wymieniony jest olej zobaczymy co bedzie za jakis czas