VW Lupo 1.4 Tdi - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
He... 206 naprawde fajne autko, ale tak z innej beczki to poszukaj dobrej firmy ubezpieczeniowej Bo naprawy w miare nowych zachodnich autek kosztuja
Na poczatku marca wracalem z Torunia Ibizka mamy i bylo jakos tak, ze droga byla w miare sucha, ale miejscami byl jeszcze sniezek. No i kawalek za Wloclawkiem troszke sie poslignalem Przewiozlo mnie kawalek i zladowalem na boku w rowie. W sumie nic specjalnego sie nie stalo. Jako, ze jestem przedsiebiorczy, zorganizowalem chlopa z ciagnikiem i za chwile bylem na drodze Sprawdzilem wszystkie plyny, oleje i powolutku pojechalem w strone domu.
Nastepnego dnia pojechalismy do ubezpieczyciela, ktory wycenil koszt naprawy na... 8,500 Samochodzik poszedl do ASO i zostal naprawiony tak jak nalezy na nowiutkich czesciach
To tak w ramach uswiadomienia, ze koszty utrzymania takich autek sa troszke wieksze, niz 126 p
  
 
He... 206 naprawde fajne autko, ale tak z innej beczki to poszukaj dobrej firmy ubezpieczeniowej Bo naprawy w miare nowych zachodnich autek kosztuja
Na poczatku marca wracalem z Torunia Ibizka mamy i bylo jakos tak, ze droga byla w miare sucha, ale miejscami byl jeszcze sniezek. No i kawalek za Wloclawkiem troszke sie poslignalem Przewiozlo mnie kawalek i zladowalem na boku w rowie. W sumie nic specjalnego sie nie stalo. Jako, ze jestem przedsiebiorczy, zorganizowalem chlopa z ciagnikiem i za chwile bylem na drodze Sprawdzilem wszystkie plyny, oleje i powolutku pojechalem w strone domu.
Nastepnego dnia pojechalismy do ubezpieczyciela, ktory wycenil koszt naprawy na... 8,500 Samochodzik poszedl do ASO i zostal naprawiony tak jak nalezy na nowiutkich czesciach
To tak w ramach uswiadomienia, ze koszty utrzymania takich autek sa troszke wieksze, niz 126 p
  
 
Wiesz to niekoniecznie moze byc wina drogi Ile jechales? Chociaz ja z moim bratem z predkosci 40 km/h zaliczylismy dacha mercedesem sprinterem...
Co do czesci blacharskich. Jedziesz na gielde kupujesz i masz duzo taniej niz w ASO.
  
 
Jasne, ze nie do konca to byla wina drogi
W sumie to z blach nie bylo duzo do roboty, tylko blotnik Ale poszlo lustereczko, reflektor przedni (he... ale wymienili obydwa ), zderzak, no i troche duperelek pod maska
A sprintery to inna bajka... one sie same klada Juz tyle ich na drogach widzialem poprzewracanych, ze szok.
  
 
no przeciez reflektorow na sztuki sie nie kupuje nie wiesz?
Na trasie wawa-gdansk w ostra zime przy totalnej szklance w nocy okolo godziny 3. Pod nidzica jedzie sie w takim jakby wawozie (tzn po bokach sa akie skarpy wysokie) poslizg przejazd na druga strone wjechanie na skarpe i kolowrotek Fajnie bylo