Potrzebuję pomocy od was alan 18

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam dostałem radyjko alana 18 i założyłem do samochodu ale boje sie z nim jezdzić bo nie mam zadnego dokumentu na posiadanie tego radyjka wiec jesli macie jakies propozycje zco z tym zrobic prosze o pomoc
  
 
Mój Alan 100 Plus na tabliczce znamionowej ma napisane że posiada Ś.H czyli świadectwo homologacji.
Świadczy o tym że został dopuszczony przez ministerstwo łączności do urzytkowania w kraju ( czyli że jest OK).Spełnia polskie normy i koniec
Zobacz forum , może ktoś posiada takiego Alana i skseruje Ci świadectwo Albo zapytaj Policjanta o Ci prawdę powie ( Dezerter )
pozdrowionka-bajo
  
 
Witaj Kolego! Musze Cie zmartwić, ale Alan 18 to jedyny Midland ktory nie ma homologacji w Polsce. Tez mam takiego. Na pocieszenie dodam, ze policja raczej (przynajmniej mnie się nie zdarzyło) nie wnika w radyjka. Pewnie sie już przyzwyczaili Tak więc Twoje dalsze poszukiwania bedą bezowocne. Śzukałem w necie i nie ma! Pozdrowienia.
  
 
Alan 18 ma homologację.
Proszę: < klik: skan homologacji >
Wprawdzie jest to już stary dokument, nie zawiera informacji o mocy i ilości kanałów, więc może okazać się w przypadku skrajnej upierdliwości kontrolującego niewystarczający, ale lepszy chyba taki papierek niż żaden