Firmy tuningowe

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Czy jest jakis firmowy tuner Peugeota? Cos na styl np Brabusa w Mercedesie lub Irmschera w Oplu albo Wolfa w Fordzie?
Wiem ze w tuningu francuskich aut specjalizuje sie Musketier. Sa podobne firmy?
Jesli moglibyscie to podajcie adresiki www
  
 
Szukałem trochę po necie i prawdziwego tunera Peugeota nie znalazłem. Nie jestem przeciwnikiem tuningu (lubię tylko ograniczający się do podzespołów mechanicznych) ale na pewno nienawidzę "dekorowania" samochodu plasticzkami z Tesco . Nawet najbrzydsze nie zasłużyły na to (a Peugeoty nie są przecież najbrzydsze...) apeluję więc do Was nie róbcie waszym Lwiątkom krzywdy! Pseudotuningowe firmy w tym Musketier są fatalne- design ich plastików jest żenujący i bardzo nieaktualny, nie mają w swej ofercie niczego co poprawiłoby osiągi a to co w zamierzeniu autorów ma poprawiać wygląd na pewno go nie poprawia, ogranicza za to osiągi. Z drugiej strony trochę żal, że Peugeot nie ma nadwornego tunera, który faktycznie by go uszlachetniał i ulepszał (upiększać nie musi) Szkoda też, że Peugeot nie wypuszcza już seryjnie tak dzikich samochodów jak 205gti, 405mi16 czy nawet 106rallye. Moim zdaniem nawet 206s16 nie ma tego sportowego uroku co jego starsi bracia.
  
 
moj tuning wymyslony ogranicza sie tylko do zalozenia felg i jakiegos delikatnej tylnej lotki tzn takie daszku malutkiego. Wychodzil taki seryjny peugeota i chce sie dowiedziec kto to robil
  
 
Możesz poszukać w katalogach Zender (tego od opla) Wiem, że produkował on kilka rzeczy do Peugeota, w tym wszystkie sprzedawane w firmowych salonach- sam sprawdzałem kiedyś producenta na tylnym spoilerze do 406 zauważonym w salonie. A tak wogóle to nie chciałem urazić swoim wczorajszym postem nikogo (nawet zagorzałych fanów tuningu optycznego) tylko naprawdę serce mi się czasem kraje kiedy komuś zabraknie umiaru i zrobi ze swojej bryki pośmiewisko (nawet ta zielona 106, którą kiedyś "poleciłeś" kiedyś Adascowi była śmieszna ) Więc uważaj Focus, żeby "tjunink" cię nie wciągnął - lotka i felgi są super ale to naprawdę wystarczy, bo 106 to naprawdę ładniutki samochodzik. Pozdr.
  
 
No cos ty, tyle mi wystarczy. Rowniez nie jeste zwolennikiem platikow najrozniejszych.





Niestety, pobieranie obrazkow z tego serwera jest zablokowane. Link kolega podal powyzej, a obrazki usunalem, zeby nie draznic ewentualnych modemowcow. adasco.

[ wiadomość edytowana przez: adasco dnia 2005-02-24 16:40:57 ]
[ powód edycji: wywalilem obrazki, bo - j.w. ]
  
 
Hmm gdy tak teraz na nie patrze to wydaje mi sie ze sa takie same Chcialbym doprowadzic moja 106 do takiego stanu. Czyli ladna lotka i felgi i koniec. Te maja jeszcze progi i nadkola zalozone ale to juz sobie daruje, chociaz wyglada bardzo ladnie
Wskoczcie sobie na TA stronke, jest masa zdjec peugeotow po tuningu mocniejszym i takim delikatnym jak powyzsze 106
  
 
Tunerzy Peugeota:
+ RIEGER
+ MATTIG
+ GUTMANN
+ MS DESIGN

Nie są to tunerzy tacy jak wspomniani BRABUS, czy IRMSCHER, którzy robią tylko dla jednej konkretnej marki. Ale pochwalić ich można bo robią niezłe zestawy.

Adesów nie znam