Jak podpiac moretty prawidlowo?? - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
nissany almera te nowe też tak mają....
  
 
iii, corsa c również
  
 
Cytat:
2006-07-26 14:45:33, slawas1 pisze:
czyli kolejny raz nasze przepisy sobie, europejskie sobie a obywatel w kropce


w krajach należących do unii europejskiej prawo unijne jest nadrzedne nad prawem lokalnym :]

można w ten sposób akcyze odzyskać i nawet oplate za karte pojazdu :]
  
 
hmm, jak wiecie z morettami jest problem bo nie maja kierunkowskazow, a co byscie powiedzieli na wrzucnie ich do reflektorow ??
 
 
Cytat:
2007-12-10 12:45:21, Adus20 pisze:
hmm, jak wiecie z morettami jest problem bo nie maja kierunkowskazow, a co byscie powiedzieli na wrzucnie ich do reflektorow ??




e nieee
To już lepiej jakos wpuścić w zderzak inaczej.

  
 
Cytat:
2005-05-17 17:34:56, slawas1 pisze:
hehe, z tego co kojarze to moretty /jak i lampki w rsie/ świecą tak kijowo że pewnie różnicy w doświetleniu drogi to za wielkiej by nie było /chyba że po regeneracji/ ale z zezem to masz chyba rację


Oj ja jednak palmę pierwszeństwa w kategorii najwyższa cena najniższa jakość światła przyznał bym moretom które osobiście nazywam FSO Look> Mają tą zalete że każde auto wyposażone w ten arcy gustowny smaczek wygląda tak samo...i to akurat nie jest dla mnie zaletą lecz istotną wadą a dwa że one naprawde nie świecą tylko dają namiastkę oświetnelnia drogi i to nawet w stosunku do leciwych fabrycznych lamp. Ale to tylko moja prywatna opinia i zapewne się nie znam

PS Niech koledzy się nie gniewają ale musicie mi przyznać racje że mkIV z moretami wygląda jednak jak żaba... I naprawdę uważam że oryginalne lampy wcale nie są brzydkie a można przecież zrobić z nimi parę ciekawych rzeczy by potrafiły nas jeszcze zaskoczyć.
  
 
Cytat:
2007-12-10 12:45:21, Adus20 pisze:
hmm, jak wiecie z morettami jest problem bo nie maja kierunkowskazow, a co byscie powiedzieli na wrzucnie ich do reflektorow ??



tez o tym myslalem ale to moze nie zdac egzaminu

moze wpasuj dymiony kierunek w kratke od golfa 2? albo za grillem jak focus wersja us czy jakos tak?
ja wpuszcze obok halogenow w zendera mk6 dostosowanego do mk7
a myslales o soczewce ?
Czy ktos wie ile moze kosztowac instalacja soczewki?


[ wiadomość edytowana przez: koniuXR3i dnia 2007-12-10 22:56:40 ]
  
 
Ja w mkV zamontowałem moretty i zamontowałem w seryjnym zderzaku kierunki od golfa II clear
  
 
kirunki zamontowalem juz w grilu, a same kierunki to takie jak w essim mk7 boczne, pozniej wrzuce fotke jak to wyglada
 
 
Cytat:
2007-12-13 19:42:57, Adus20 pisze:
kirunki zamontowalem juz w grilu, a same kierunki to takie jak w essim mk7 boczne, pozniej wrzuce fotke jak to wyglada


no to ja niecierpliwie czekam na foto
  
 
Cytat:
2007-12-10 21:10:44, Remarq pisze:
które osobiście nazywam FSO Look>


idac tym tokiem myslenia to:
pewna niemiecka firma motoryzacyjna wypuscila cala serie FSO lookow ktore sie ciesza duzym wzieciem w 'sportowym' srodowisku