Gniazdko diagnostyczne - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Taaaaakie dzięki za info.
  
 
Cytat:
2005-05-18 10:23:15, WilK pisze:
Na lewym nadkolu, w okolicach kielicha amortyzatora masz przypięte do wiązki dwa złącza. Jedno z nich to korektor oktanowy, a drugie z przewodami niebiesko-zielonym, brązowo-zielonym i brązowym to złącze diagnostyczne.



mam w tym miejscu jedno zlacze trójkątne... wnioskuje, że to jest to złącze diagnostyczne, jednak mam calkiem inne kolory przewodow (białe, 2xbiało-fioletowe). Na wtyczce nie mam oznaczeń numeracji pinów. Chciałbym odczytać wiadomości jakie ma mi do przekazania auto Prosze o pomoc..
  
 
Cytat:
Nie ma takich diod. Ta na 12V ma wbudowany rezystor i tyle.


nie chcę sprzeczć się z Bossem..ale na100% są takie diody (12V) bez rezystorka...różnią sie troszke wyglądem (w środku zamiast takiej płytki jest coś jakby płaski "talerzyk" mam takie w podświetleniu włączników
  
 
Cytat:
2005-05-26 19:52:33, Hetmann pisze:
nie chcę sprzeczć się z Bossem..ale na100% są takie diody (12V) bez rezystorka...różnią sie troszke wyglądem (w środku zamiast takiej płytki jest coś jakby płaski "talerzyk" mam takie w podświetleniu włączników



... ja tez nie chce sie sprzeczac, ale wydaje mi sie ze musi byc w tych diodach jakis rezystor, wynika to z samego zlacza pp..

ps: co do zlacza diagnostycznego .. czekam na pomoc
  
 
Cytat:
2005-05-26 19:28:20, dyras pisze:
mam w tym miejscu jedno zlacze trójkątne... wnioskuje, że to jest to złącze diagnostyczne, jednak mam calkiem inne kolory przewodow (białe, 2xbiało-fioletowe). Na wtyczce nie mam oznaczeń numeracji pinów. Chciałbym odczytać wiadomości jakie ma mi do przekazania auto Prosze o pomoc..



W MkVII jest EECV, czyli OBD2. Gniazdo jest w prawym nadkolu. Ale zwykłym świecidełkiem nic nie odczytasz.

Hetmann, are You bet it?
  
 
Witam
A jak to jest z kodami i gniazdami w 1,3 Endura E rocznik 97.

POzdrawiam Tomek
  
 
Tak jak niżej napisałem. To tez OBD2
  
 
Witam

Wilku to w takim razie czym odczytac takie kody ?? jesli zwykłe swiatełko nie pokaze kodów. ??

POzdrawiam Tomek
  
 
Niestety tylko czytnikiem kodów. ScanToolem, albo czymś takim. Dla pocieszenia powiem, że pracujemy nad Klubową wersją owego urządzonka. A właściwie nad międzymordziem PWM-RS, bo laptop się znajdzie, a soft jest
  
 
Witam

Jesli chodzi o lajtopa to moge urzyczac swojego - a ktos ma schemat jak ma wyglądac takie urzadzenie ?? Albo ile takie kosztuje ??

POzdrawiam Tomek
  
 
Pełno tego na Allegro.
  
 
Interfejs