Ceny 107

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Za francuskie.pl
Cytat:

Firma Peugeot opublikowała ceny swojego najnowszego dziecka. Na razie jest to cena dla rynku angielskiego, ale daje pewne pojęcie o wyposażeniu i pozycjonowaniu samochodu w swoim segmencie.

Mały Peugeot będzie kosztował 6995 funtów. Przypomnijmy, że Citroen C1, auto bliźniacze ze 107, będzie kosztować 6600 funtów. Najdroższa z całej trójki jest Toyota Aygo - to auto cenowo znacznie przekracza 7 tysięcy funtów. Mowa oczywiście o podstawowych wersjach 3 drzwioych, bowiem pięciodrzwioy Peugeot 107 wyceniony został na 7345 funtów. Od tych cen możemy spodziewać się upustów, związanych z akcjami promocyjnymi.
Powyższe ceny dotyczą samochodu z jednolitrowym silnikiem benzynowym i z manualną skrzynią biegów. Skrzynia automatyczna wymaga dopłaty 500 funtów.

Czekamy na ceny w Polsce. Czy firmie uda się przygotować atrakcyjny wariant dla nas? Zobaczymy wkrótce.




Przy dzisiejszym kursie funta brytyjskiego (6.09) cena wydaje sie malo konkurencyjna, bo wynosi 42 tys 599zl... Jak na taki samochod to zdecydowanie za duzo... Ciekawe czy przynajmniej wyposazenie standartowe bedzie adekwatne do ceny...
  
 
wydaje mi się że na wyspach samochody są droższe

u nas napewno cena będzie wynosić ok 30 tys za golasa

za 42 to ja nie wiem kto to by kupił
chyba jakiś

  
 
No mam nadzieje... Bo jesli bedzie taka cena to 107 bedzie drozszy od 206...
  
 
tyle,ze 206, juz troche latek ma, i trochę ludzi poleci na nowy model.

ja nie wiem, moze jakis dziwny jestem,ale wg mnie wydac tyle pieniedzy na auto wielkosci seicento czy matiza to trzeba mieć coś z głową.

za te pieniądze-30-40 tys zł szczerze mówiąc nie kupiłbym nic z nowych aut dostępnych obecnie na rynku

brałbym jakiegoś dwu-trzy letniego wypasionego kompakta w dieselku i olał wszystkie te karzełki.