Propozycja

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Mam propozycje skierowana do Adasco. Mianowiecie po pierwsze:
1. utworz watek w ktorym mozna by bylo skladac jakies pomysly, propozycje odnosnie forum. (mozna wykorzystac ten topic )
2. Mozna by bylo podzielic forum na poszczegolne podkategorie, tak jak jest na innych forach (np FSO AK )
Mysle ze dzieki temu panowal by duzy porzadek. Bo w tym momencie robi syf. Masa topicow jest podwieszonych, a mozna by je umiescic w danych podkategoriach. Proponuje tak:
-Sprawy klubowe (dostepne tylko dla osob nalezacych do klubu) tam moglibysmy umiescic np temat o warsztatach-nie kazdy musi miec dostep do danych)
-Forum ogolne (ogolnodostepne-rozmowy o wszystkim i o niczym)
-Forum techniczne (czyli problemy z autkami)
-Kupie sprzedam (czyli wiadomo co )

3. Mozecie mi napisac ze chce skopiowac forum FSO AK ale jak dla mnie to forum jest swietne, dobrze rozwiniete, swietnie zarzadzane.

Jesli macie jakies pomysly co do kategori podzialu forum, albo uwazacie ze to nie dobry pomysl piszcie tutaj.
Jesli forum sie fajnie rozwinie to moze przejda tutaj ludzie z listy dyskusyjnej
  
 
Dobry pomysl nie jest zly
  
 
sluchajcie, podzial bedzie. Juz nad nim mysle i prawdopodobnie bedzioe zblizony do tego z forum LKP czy FSO.
  
 
No to bravo!
Mam wrazenie ze forum zaczyna sie powoli rozrastac. Jakos tak wiecej ludzi sie pojawilo ale takich co nie pisza ze maja jakis problem a potem ich nie ma ale takich z ktorymi mozna pogadac.
I to mi sie podoba
  
 
No to macie kategorie!

1) jakies uwagi? - piszcie (kategorii moze byc max. 5, ale chccialbym miec jeszcze rezerwe, moze pozniej sie przyda)
2) jesli znajdziecie jakis post zle przypisany do kategorii, tudziez z "nieczytlenym" tytulem, tudziez nieaktualny - powiadomcie mnie, moglem przeoczyc, pomylic sie.
3)i niech no ktorys sprobuje narzekac na moda
4) specjal fenks to DAEMON.




5) kilka watkow polaczylem, kilka skasowalem, innym zmienilem tytuly - aby nikt sie nie zdziwil, ze cos zniknelo lub zmienilo miejsce. Jesli znajdziecie jakies bugi - piszcie.

[ wiadomość edytowana przez: adasco dnia 2005-02-04 00:14:30 ]
  
 
Normalnie szok przezylem jak wpadlem teraz na forum. Normalnie congratulations! Forum wyglada swietnie mi sie podoba Brawo za swietna robote.
AD.3 A czy mod da sobie rade w pojedynke?
  
 
AD.2 moje uwagi:
Tematy: "jakie macie przebiegi....", "oba o Mi16", "206spalanie", i moze jeszcze pare przeniosl bym z Wszyscy o wszystkim do techniki albo juz te bardzo stare (odp nie bylo np od 2 miechow) usunal.
Jeszcze raz gratuluje!


Aha zalozyl bym jeszcze dwa tematy:
1. tytul np. Nowy czy cos takiego - tam przedstawiali by sie nowi uzytkownicy forum
2. w sprawach klubowy temat "zloty"- tam umieszczane bylo by wszelkie info o zlotach i wrazenia po nick


[ wiadomość edytowana przez: focus86 dnia 2005-02-04 00:55:02 ]
  
 
Cytat:
2005-02-04 00:52:29, Focus86 pisze:
AD.2 moje uwagi: Tematy: "jakie macie przebiegi....", "oba o Mi16", "206spalanie", i moze jeszcze pare przeniosl bym z Wszyscy o wszystkim do techniki albo juz te bardzo stare (odp nie bylo np od 2 miechow) usunal. Jeszcze raz gratuluje!


- wszystkie o spalaniu polaczylem w jeden.
- mi16 - racja, przeoczylem. Tytuly poprawione, wiecej do przenosznia na razie nie widze, jutro obadam swiezszym oczkiem
-usuwac raczej nie bede - a nuz komus sie przyda, a nuz ktos dopisze....


Cytat:
Aha zalozyl bym jeszcze dwa tematy: 1. tytul np. Nowy czy cos takiego - tam przedstawiali by sie nowi uzytkownicy forum 2. w sprawach klubowy temat "zloty"-


- dodalem "przedstawmy sie" do watku powitalnego - w sumie traktuja o tym samym. Chcialbym uniknac powielania.
zloty - slusznie, dodalem.
Cytat:
AD.3 A czy mod da sobie rade w pojedynke?


Jest nas dwoch... choc Swoop ostatnio przepadl... Jakbym nie wyrabial, poprosze o pomoc


[ wiadomość edytowana przez: adasco dnia 2005-02-04 01:09:30 ]
  
 
Cytat:
2005-02-04 00:05:30, adasco pisze:
No to macie kategorie! 1) jakies uwagi? - piszcie (kategorii moze byc max. 5, ale chccialbym miec jeszcze rezerwe, moze pozniej sie przyda)



Adaś, obecnie chyba więcej... na FSOAK doliczyłem się 7-miu.
  
 
wiecej nie znaczy lepiej...
zreszta - na razie to musimy zdobywac nowych userow i pracujemy nad kampania promocyjna