Przebiegi w Corolli Ile da rady... - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
u mnie juz prawie 208tys
  
 
Witam. Już umieszczałęm post w tym temacie i zniknął Miesiąc temu nabyłem drogą kupna Rolkę 2.0D z 96r . Przebieg (pewny) to 209 kkm. Autko poza drobnymi felerami blach (lekkie przytarcia i wgniecenia) ocenione przez fachowca diagnostę jako niewymagające ŻADNYCH napraw. W silniku nie grzebano. Robię paski, płyny i heja !! Dam znać jeśli coś "wyskoczy"..
  
 
W mojej Rolce na zegarku jest już 256 kkm i silniczek pracuje równiutko jak zegareczek
  
 
U mnie 209 prawie i cyka ladnie , spalania stukowego juz nie ma leje PB95, kat wyprzedzenia zaplonu fanryczny i jest gicior

Wlasnie sprawdzam spalanie, za tydzien zaleje pod korek to zobaczymy ile wleje

Faktem jest ze po 200tys uszczelniacze zaworow , uszczelniacz rozrzadu i uszczelki wtryskow nie spełniaja już swojej roli ale to jest standard tak samo jak sprzegło, termostat czyli niewiele naprawde niewiele.
  
 
corolla szara 2c 126000 ale niewierze licznikowi,corolla czerwona 2c 280000 ale ściągałem głowice bo syf z egr zblokował sillnik bo długo stała,bez roboty głowicy tylko uszczelka,camry 2ct 390000 wymieniłem tłoki na inne bo przegrzali i popękały,tylko uszczelka bez obróbki głowicy,starlet 2e-e 212500 dziewica,bez dotykania z książką,udokumentowane(do sprzedania)
  
 
Skoro moja rollka przez pierwsze 3 lata zrobiła 180 kkm
( udokumentowane w ASO ) i przez następne 3 lata ta sama osoba nadal śmigała tym autkiem to można założyć że w chwili obecnej silnik ma wykręcone coś pod 400 kkm .

pzdr
  
 
widzisz jakie to porządne auto??

swoją drogą współczuję Ci...

jak tam postępy z prawnikiem??

pzdr
  
 
Cytat:
2006-06-22 18:05:42, marcinm pisze:
widzisz jakie to porządne auto?? swoją drogą współczuję Ci... jak tam postępy z prawnikiem?? pzdr


No fakt , autko bardzo wytrzymałe . Silnik grama oleju nie wciąga.
Co do sprawy to dziś mija tydzień odkąd złozylismy pismo o odstąpieniu od umowy kupna autka. Żonka już wczoraj próbowała pogadać z prezesam prze telefon ale był na naradzie a potem jakiś boss nagle wezwał go do siebie.
Dziś powinienem coś więcej wiedzieć.

  
 
czekamy na info - jeśli uda Ci się wygrać z oszustami, to zacznę wierzyć w jakąkolwiek moc prawa...

pzdr
  
 
Witam wszystkich.
Więc poruszam sie Corolla z 98 roku. Aktualnie na liczniki jest 207000 i odpukac jest wszystko ok . Pozdrawiam.
Corolla RULES
  
 
Ponad 238 000 i jakos odpukac lata...
  
 
Cromik umieść gdzieś i moją 1.3 B+G 170 kkm.
  
 
Dobra piszcie aktalnie ile juz macie kkm sprobuje zrobic jakies drzewko tak jak w carinach
  
 
moja to młodziak jeszcze ale co tam:

aktualnie 68 kkm
  
 
Cytat:
2006-09-12 15:04:21, pankuba pisze:
moja to młodziak jeszcze ale co tam: aktualnie 68 kkm



a co ja mam powiedzieć

20 kkm
  
 
Cytat:
2006-09-13 07:36:17, marcin032 pisze:
a co ja mam powiedzieć 20 kkm



No nic ze dopiero docierasz motor
  
 
Teraz ponad 240 kkm.
  
 
Moja Corollka 1.3 z '96 - przebieg 121 000 (żadnych problemów, jedynie wymiana elementów gumowych w zawieszeniu i niedługo czeka mnie wymiana amortyzatorów);
mój wujek ma podobną z '95 - przebieg ok.250 000 (też nie narzeka)
  
 
A moja teraz 220 kkm
  
 
witam

nie mam zabardzo czym sie pochwalic przebieg mojej e8 wyglada troche skromnie w porownaniu do waszych przebiegow zreszta jej osiagi tez zostawiaja wiele do rzyczenia

a wiec po koleji i w punktach ;

1] 380 000 km przebieg
2] v-maks 180 km/h
3] v-maks w 3 osoby 170 km/h
4] 1.3 silnik
5] 200 000 na instalacji gazowej
6] na II biebu pod gorke w trzy osoby 7400 obr/min [wiecej obrotow nie mozna wyciagnac] do 120 km/h
7] niedawno zminilem pasek rozrzadu po 180 tys km wytrzymaly dziad

wiecej grzechow nie pamietam jak cos sobie przypomne to dam znac a jak ktos z zielonej gory to pewnie nie raz widzial pedzeca e8 przez miasto dla ktorej vw ople bmw i inne auta to ................... kazdy sam dopowie pozdrawiam



japonska moc i japonskie obroty