Szukam modelu VW

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Hej!
Widziałam na skrzyżowaniu samochód, który idealnie by mi pasował ale niestety nie zdążyłam dostrzec co to za model. Zdążyłam tylko zauważyć że VW. Autko było na wysokim zawieszeniu jak jeep ale jeepem nie było (miało budę coś w stylu combi, dużo miejsca). Czy ktoś mógłby mi może pomóc rozszyfrować co to za model? Byłabym bardzo wdzięczna, bo czegoś takiego szukam- wyszokie zawieszenie dobre w trudny teren ale i dużo miejsca w budzie.
  
 
Tuareg?

A moze golf country?
  
 
Hura! To był najprawdopodobniej właśnie Tuareg . Dzięki. Wiesz może też gdzie znajdę opisy jego parametrów? Szukałam na jakiejś popularnej stronce VW ale nie było tego autka.
  
 
poprostu na www.vw.pl
  
 
jest to zdecydowanie mlode i drogie autko. I przez cene malo popularne w naszym kraju KLIK
Aha odpowiednikiem Tuarega jest Porsche Cayenne
  
 
Masz rację...Zdecydowanie drogie... Ale przynajmniej wiem co mi się podoba, nie będę mieć problemu z wygraną w totka
  
 
hhhhmmmm ja bym radzil rozgladnac sie za jakims innym autem terenowym torszke tanczym np golfem II terenowa
  
 
ten Tuareg bardzo lany wozik mmmm
  
 
Cytat:
2005-05-30 14:47:37, saseta1 pisze:
ten Tuareg bardzo lany wozik mmmm


ladny ale ........ wiesz cena
hhhhhmmmmmmmm tak z 3 miliony w totka wygrac
  
 
Cytat:
2005-05-30 14:49:35, taz pisze:
ladny ale ........ wiesz cena hhhhhmmmmmmmm tak z 3 miliony w totka wygrac




nie wiem ile kosztuje ale podejrzewam ze nie malo
ale i tak mojego "czerwonego ferrari" nie zamienilabym
  
 
Oj sasetka juz wiemy jak Ty czytasz posty.
Kolega Focus dał linka do allegro gdzie sa do sprzedania takie auta.
Ich cena wacha sie w granicach od 100 000 do 500 000
  
 
jajku przeoczylam a tak wogole to dojkladnie czytam..... to wszystko to dzisiejszy wplyw slonca...
  
 
nono albo przez Voya
  
 
a moze i przez Voya