Odpadł spojler jak zamontować go ponownie!!???

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Hello dzisiaj w garażu miało zajście po którym spojler z peugeota 206 moich rodziców znalazł sie na ziemi!!Chodzi tu o spojler na klapi z tyłu na lini dachu. Obejrzałem wszystko dokładnie i w klapie tylnej pozostały takie kołeczki jakby ustalające położenie całego ustrojstwa A w miejscu gdzie spojler przylega do klapy(blachy) są slady jakby czegoś podobnego do taśmy dwustronnej ale bardzo mocnej koloru czarnego, według mnie tel spojler trzymał sie głównie na tym!! Pytanie na co go umocować ponownie żeby niebyło śladów odrazxu pisze że niechce wiercić otworów i nic podobnego na co to przykleić najlepiej nazwy takich dobrych taśm albo jakieś elastyczne kleje!!!
  
 
1) oczyscic resztki tasmy, odtluscic.
2)trzeba kupic tasme dwustronna typu pianka - np w markecie budowlanym. Proc np o taka do mocowania luster.
3) i przykleic nazad.
  
 
Polecam taśmę 3M BiAdesivo i jakiś dopisek nastro jest na pudełku, nie wiem czy to ma znaczenie, jest w szerokościach 6,9,12 i 15mm
Specjalna do łaczenia różnych elementów w samochodach do powierzchni lakierowanych, po JUCHU mocna
Z regóły jak odchodzi to razem z lakierem, ale to po pewnym czasie.
  
 
Dobrze jest też podgrzać blachę i taśmę np wąskim podłużnym promiennikiem lub suszarką
  
 
Tej taśmy nie trzeba