Toyka Yarysia - Corolla E12 - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
OK To jeszcze tylko tak dla ścisłości podaj mi ich dokładne wymiary, głównie interesuje mnie ET bo poszukuję około 42
  
 
luzik narazie nie sprzedaje..jesli przypadkiem bede to wyladaują w dziale sprzedam wraz ze szczegolkami
  
 
Cytat:
2005-09-14 14:12:44, Yaryś pisze:
rany troche spora moc co to za ave?



wersja podstwowa 2.4 Benzynka , w/g danych z salonu fabryczna moc 168KM z tym ze mialem juz dłubnietą trochę głowice i kolektory , na chamowni wyszedl przyrost mocy dodatkowy o 30% czyli około 30KM
  
 
Cytat:
2005-09-16 14:51:34, szmyk pisze:
wersja podstwowa 2.4 Benzynka , w/g danych z salonu fabryczna moc 168KM z tym ze mialem juz dłubnietą trochę głowice i kolektory , na chamowni wyszedl przyrost mocy dodatkowy o 30% czyli około 30KM


czemu nie widzimy tego autka galeryjki oraz wykresow!
zaloz watek i opisz co i jak.mamy wielu toyo-ziomow we wrocku
  
 
Cytat:
2005-09-16 14:51:34, szmyk pisze:
wersja podstwowa 2.4 Benzynka , w/g danych z salonu fabryczna moc 168KM z tym ze mialem juz dłubnietą trochę głowice i kolektory , na chamowni wyszedl przyrost mocy dodatkowy o 30% czyli około 30KM



Widziałem tą Toykę osobiście i fajnie sie buja , tylko troche wciaga gaziku
  
 
Cytat:
2005-09-16 15:19:28, Yaryś pisze:
czemu nie widzimy tego autka galeryjki oraz wykresow! zaloz watek i opisz co i jak.mamy wielu toyo-ziomow we wrocku



musze sobie cyfrowkę sprawić to wtedy założe swoją galeryjkę , co do wykresów bede musiał poszukac bo nie wiem czy zona nie wyrzuciła do smieci bo miałem gdzies wydruk , jak znajde dorzuce , byłem zaraz na hamowni jak ją sciąglem z Francji a to juz jakiś czas temu było
  
 
Mały VT Corolli - chłopaki się bawią, jeszcze będą zdjęcia




  
 
Trzecie zdjęcie jest spox, tylko jakąś lotkę mogliby doczepić
  
 
Marcin chcesz lotkę - to masz

Wg. mnie auto zyskało

I inne interpretacje:



  
 
hehe ciekawa koncepcja z czarną górą ale lampa ztylu wtedy biala by ciekawie wygladala. czy mają jakies dodatkowe elementa? jak fele inne? ciekawią mnie jakies fajne 17stki oziki cy coś jakies inne ospojlerownie tył przód
widac ze to poczatki nauki VT ale ten złoty typek jest bardzo nie udany
ostatnia fota - tyłek fajnie wygładzony jak mogą niech coś podłubią to się na avatarka na forumy wrzuci
dzieki!!!
  
 
Osobiście wstawiłbym większą ale już zaczyna kozacko wyglądać
  
 
Trochę nowych wizji - moim zdaniem całkiem udanych



  
 
very nice..gangsta wheels nie bardzo by pasowały a szkoda bo lubuje sie chromikach..mają jakieś inne chromy? ciekawy jestem jakby wyglądał w moim normalnym kolorku ..
na ostatnim kolor dachu bym zostawil jak maski
przod spoiler i maska GIT! przy takim granacie widze białe OZetki

dzieki i jeszcze prosze!
  
 
Luuuuuuzik!!! Ta granatowa spoxik tylko znowu zapomnieli o lotce
  
 
Pierwsza fota jest cool
  
 
Trzecia , ale zdecydowanie cała w jednym kolorku
  
 
Yaryś, przyjacielu, pochwal się kolegom, co wykombinowałeś w Rollexie i ile kucyków przybyło

Czekam niecierpliwie
  
 
wiec tak. dodalem dedykowany dolot KN typhon short ram (nie zimny)
zgodnie z obietnicą firmy KN dać moze nawet do 15koni..ile dał ? narazie wiem tylko porównując czasy gtecha. najlepszy wyszedł 14.77 na zimoweczkach co jest średnio 0.3 lepiej gtechowe niż na letnich rok temu. testowalem z dobrym znajomym drugim CTS, który potwierdził poprawę moich osiągów przy probie na 400m. ..wczesniej z nim przegrywałem..prawie zawsze
więc prawdopodobnie najszybszy CTS w stolicy

fotki wkotce.


[ wiadomość edytowana przez: Yaryś dnia 2006-04-10 13:06:25 ]
  
 
A więc czekamy na fotosy
  
 
Cytat:
testowalem z dobrym znajomym drugim CTS, który potwierdził poprawę moich osiągów przy probie na 400m. ..wczesniej z nim przegrywałem..prawie zawsze


A może technika ci sie poprawiła?
Dla mnie wykres z hamowni poproszę innaczej to tylko ????????
Pzdr.