WAWA może jakiś spocik - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Norbi nie kracz, bo jeszcze jakieś chmury deszczowe przywołasz
  
 
W końcu chciałem przyjechać, ale plany się pokrzyżowały i musze zaraz do Drezdenka jechać. Ale co tam trzeba koledze z klubu pomóc

Pozdrawiam i życzę miłego zlotu. Czekam na fotki.
 
 
Cholera, pracuję do 21:30
  
 
Cytat:
Dalej się tego zlotu nie dało zrobić ?? Może następnym razem zróbmy w Pruszkowie



niedramatyzuj raz na miesac z 10 km wiecej mozna zrobic. Ja zapierdzielam wszedzie gdzie wskarzecie zlot i niemarudze. Jezeli stac mnie na samochod to stac mnie i na te 15 zl na paliwo zeby dojechac do tego zlotu a jezeli niechpodzi o kase to o co chodzi? o czas? tez te 15 minut mozna poswiecic dluzej na jazde

P.S a tak apropos juz po zlocie i bylo bardzo fajnie jak zawsze


[ wiadomość edytowana przez: Bartek1112 dnia 2005-06-12 21:52:39 ]
  
 
Było 5 esparaczków, 1 BMW + 1 espero w opakowaniu zastępczym - F-126 Michała lub Marcina (nie pamiętam dokładnie), gdyż jego espero jest w naprawie.

1-Bartek1112
2-Tomek Mydłowski
3-KaZaK
4-QLogic + sympatyczka klubowa
5- Łukasz Gajer
6- kolega (F-126)
7- ja z synem
  
 
A ja jadąc na zlot miałem dzowna
Na rogu Rudnickiego i Maczka gościu z bravy skręcał w lewo z Maczka w Rudnickiego, ja jechałem prosto Maczka. No i kutafon chyba mnie nie zauważył
stuknął mnie w lewy błotnik (koło), ja zmieniłem tor jazdy i przyj..łem w sygnalizację przejścia dla pieszych. No i ją skasowałem a następnie (chyba) nad nią "przeleciałem" bo "obudziłem" się już za nią - 0,5 m obok latarni. Policja pojawiła się szybko i od razu gość dostał mandat. Na szczęście przyjechała również jakaś kontrola policyjna i panowie niebiescy byli sympatyczni jak nigdy dotąd. Ale ch.. z tego bo samochód mam do roboty. Na szczęście nic mi się nie stało. A pieprzona brava nie ma pieprzonego przodu. Ja nie wiem jakim cudem u mnie nic większego się nie stało. Cuda się zdażają...

pozdrawiam,

slayter
  
 


Sciągnij z OC tej fiaciny ile się da.
  
 
Cytat:
Sciągnij z OC tej fiaciny ile się da


Będę twardy jak tommy lee jones w filmie ścigany
A najlepsze że mój esperak będzie robiony w ... fiacie. Poprzednio też go całkiem dobrze zrobili.
Oczywiście najgorsze to jest załatwianie formalności i dopilnowanie wszystkiego. Mam nadzieję że będzie dobrze.
  
 
No i gdzie fotki

Ja powróciłem do Wawy z "wycieczki" pod Niemiecką granicę razem z SzybkimKostą i Rico hehe... zmęczeni na maxa jesteśmy Wysłałem wczoraj życzenia dla zlotowiczów sms'em z autostrady z pod Poznania mam nadzieje, że doszły i zostały przekazane wszystkim
 
 
Fotek brak bo niebylo co robic.
  
 
Cytat:
2005-06-13 16:29:40, Bartek1112 pisze:
Fotek brak bo niebylo co robic.



Dlaczego ??
 
 
bo wkolko by byly te samo foty. Jak ci sami przyjezdzaja to niema juz co pstrykac