[OGÓLNE] słabe wycieraczki od prędkości 100km/h

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam!

Wycieraczki mam nowe Bosha. Na postoju i przy małych prędkościach nie można się do nich przyczepić. Ale jak już jadę nieco szybciej to podczas ruchu od maski nie są w stanie zebrać całej wody i przelatują zostawiając mokre krechy. W ruchu powrotnym zbierają to co zostało. Niemniej jest to wkurzające. Teraz mam pytanie czy to wina docisku? Jak tak to czy wymienia się całe ramię czy wystarczy sprężyna? Co z dostępnością tych części?
A może wystarczy założyć na wycieraczki taką owiewkę dociskającą? Nie wiem jak dokładnie się to nazywa i nie mogę znaleźć przykładowej na allegro.
  
 
1.kierunek wycieraczek-założyłeś dobrze (czasami określa się)?
2. Spojler do wycieraczek
  
 
Cytat:
2010-03-24 09:27:49, surec pisze:
1.kierunek wycieraczek-założyłeś dobrze (czasami określa się)?



Nie przypominam sobie, aby był jakiś symbol kierunkowy, ale sprawdzę to jak odbiorę auto od mechaniora (pozimowe poprawki zawieszenia).

Co do spoilera to pytanie czy można kupić osobno czy trzeba kupić wycieraczki z zintegrowanym spoilerem? Może jakiś przykładowy link na allegro, bo coś znaleźć nie mogę (setki wycieraczek).
  
 
Cytat:
2010-03-24 09:34:51, jarman pisze:
Nie przypominam sobie, aby był jakiś symbol kierunkowy, ale sprawdzę to jak odbiorę auto od mechaniora (pozimowe poprawki zawieszenia). Co do spoilera to pytanie czy można kupić osobno czy trzeba kupić wycieraczki z zintegrowanym spoilerem? Może jakiś przykładowy link na allegro, bo coś znaleźć nie mogę (setki wycieraczek).


8sekund:
http://www.allegro.pl/item963262445_spojler_pior_wycieraczek_spojlery_wycieraczek.html
  
 
Cytat:
2010-03-24 09:43:15, surec pisze:
8sekund: http://www.allegro.pl/item963262445_spojler_pior_wycieraczek_spojlery_wycieraczek.html



Jaką frazę wpisałeś, bo ja wchodziłem w motoryzację->części->wycieraczki i tam wpisywałem spoiler i wywalało mase wyników i same wycieraczki.
A tak poza tym to ten spoiler to zadziała czy lepiej zmienić cały docisk?
  
 
spojler, a nie spoiler i zaznacz "wyszukaj w opisach"
Jednakowoż kupuję zawsze wycieraczki ze spojlerem, przynajmniej kierowcy.
Zawsze możesz spróbować przełożyć z nowych pióro do starych ze spojlerem.