Tańsze Jaguary

Tańsze Jaguary01.05.2008
Średnio o 5% obniżone zostały ceny na wszystkie modele Jaguara. Dodatkowo wzbogacono wyposażenie standardowe w autach oferowanych przez polskiego importera. Najtańszy, choć trudno powiedzieć że okazyjnie tani jest model X-Type.

Wersję z silnikiem diesla można kupić w promocyjnej cenie od 94 tysięcy złotych. Korekta cen ma największe znaczenie dla modeli droższych, gdzie ceny zredukowano od 15 do 27 tysięcy dla modelu XJ i odpowiednio od 20 do 25 tysięcy dla modelu sportowego XK.

"Analiza rynku i uwzględnienie obecnych trendów zaowocowały bardziej konkurencyjną oferta dla potencjalnych klientów Jaguara. Ceny samochodów są średnio niższe o ponad 5% w stosunku do poprzedniego cennika" - mówi Dariusz Wawrzynów dyrektor handlowy Jaguar w Polsce.

Jaguar proponuje swoim klientom także bardzo dobre warunki ubezpieczenia. Pełny pakiet OC/AC/NW można mieć już za 3% wartości samochodu.

"Plany marki Jaguar w Polsce są w tym roku bardzo ambitne, chcielibyśmy praktycznie podwoić sprzedaż, przekraczając 400 sztuk. Kluczem do sukcesu w tym roku będzie bez wątpienia nowy Jaguar XF" – powiedział Marcin Dąbrowski dyrektor zarządzający Jaguara w Polsce.

Jaguar XF od kilku dni może się pochwalić bogatszym wyposażeniem seryjnym. Na liście pojawiły się takie pozycje jak nawigacja z mapą Polski oraz biksenonowe lampy przednie.

Źródło: Jaguar, informacja Moto Target