Nowy Jaguar XJ w Polsce

Nowy Jaguar XJ w Polsce04.01.2010
Flagowy Jaguar XJ zadebiutuje na polskim rynku na początku 2010 roku. Całkowicie nowy Jaguar XJ to odmienione wyobrażenie doskonałej, luksusowej, sportowej limuzyny. Jest zniewalająco piękny, a jazda nim daje ogromną radość.

Odważne, nowoczesne podejście do projektowania rzuca wyzwanie naszemu, podlegającemu szybkim przemianom, światu. Śmiała kreska projektu podkreśla nowoczesność, a za razem czerpie nieprzemijające piękno z bogatej tradycji marki.

Nowy Jaguar XJ w Polsce 1 Całkowicie nowy Jaguar XJ to niesamowita stylistyka, przyjazna użytkownikowi technologia i innowacyjne myślenie o podróżowaniu. Najnowocześniejszy samochód w swojej klasie, a poprzez swoje piękno, wyrafinowanie, daje czystą radość z jazdy, oferując przy tym ponadprzeciętne osiągi.

Nowy Jaguar XJ to samochód, który całkowicie odmieni dotychczasowe postrzeganie nowoczesnej, luksusowej, sportowej limuzyny.

Już niedługo, w pierwszych tygodniach 2010 roku, będziemy się o tym mogli przekonać podczas prezentacji całkowicie nowego Jaguara XJ w Polsce.

Źródło: JLR Polska, fot. Jaguar