Już wkrótce nowe Lamborghini Huracan Sterrato

Już wkrótce nowe Lamborghini Huracan Sterrato14.11.2022
Już wkrótce Automobili Lamborghini zaprezentuje nowego Huracana Sterrato. Bedzie to pierwszy terenowy supersportowy samochód z silnikiem V10 i napędem na wszystkie koła.

Automobili Lamborghini zapowiedziało, że zaprezentuje wkrótce nowy model, Huracan Sterrato: będzie to pierwszy supersportowy samochód zaprojektowany z myślą o maksymalnej przyjemności z jazdy nawet z dala od asfaltu, na luźnych lub brudnych nawierzchniach, reinterpretujący samo pojęcie sportowego charakteru i podkreślający zasady marki: odważny, autentyczny i nieoczekiwany.

Lamborghini Huracan Sterrato
Lamborghini Huracan Sterrato
Lamborghini Huracan Sterrato

Zaprezentowane trzy teasery wideo pokazują Sterrato w akcji w różnych środowiskach. Dziś ten nieoczekiwany supersportowy samochód po raz pierwszy pokazuje swoją prawdziwą skórę, w oczekiwaniu na oficjalną światową premierę jeszcze w tym miesiącu. Po raz pierwszy Automobili Lamborghini będzie świętować odsłonięcie nowego samochodu podczas Art Basel w Miami, 30 listopada.

Pojazd nie jest jeszcze oferowany w sprzedaży i dlatego nie podlega dyrektywie 1999/94/WE, a dane dotyczące zużycia paliwa i emisji są na etapie homologacji.
Źródło: Automobili Lamborghini