Lancia na Geneva Motor Show

Lancia na Geneva Motor Show28.02.2007
Lancia na 77 Geneva Motor Show Klasyczna włoska elegancja z elementami sportu. Tak w skrócie streścić można ekspozycje włoskiej marki na 77 salonie samochodowym w Genewie. Premiera nowej generacji Lancii delty HPE przesunięto na wrzesień...

...co z pewnością ma swoje uzasadnienie choćby ze względu na genewską premierę Fiata Bravo.

Lancia na Geneva Motor Show 1 Wielbicieli limitowanych miejskich gadżetów z pewnością zainteresuje model Ypsilon Sport po niedawno przeprowadzonym liftingu, w limitowanej wersji MOMO Design. Pomarańczowo-czarna mała Lancia na pewno wyróżnia się spośród innych miejskich aut lakierem i bardzo bogatym wyposażeniem wnętrza. W Lancii Ypsilon zadebiutuje również nowy silnik Multijet 1,3 litra o mocy 105 KM. W Genewie zobaczymy także model Ypsilon w wersji Blue&Me, opracowanej wspólnie z Microsoft.

Zwolenników minivanów zainteresować powinna Lancia Musa w wersji Sky, z ogromnym, przeszklonym, dwuczęściowym dachem i monitorami LCD Sony zamontowanymi w zagłówkach przednich foteli oraz luksusowa siedmiomiejscowa Lancia Phedra, z nowym systemem infotainment firmy Sony, obejmującym, podobnie jak w modelu Musa, ekrany LCD w zagłówkach. Prawdziwi koneserzy zwrócą uwagę na równie ekskluzywny, co rzadki model Thesis, który w rok modelowy 2007 wchodzi z nowymi lakierami, obręczami kół i kolorami skórzanej tapicerki.

Źródło: Fiat, informacja Moto Target