Lancia na 31 salonie w Bolonii

Lancia na 31 salonie w Bolonii30.11.2006
Tematem przewodnim na tegorocznym stoisku Lancii w Bolonii będzie setna rocznica powstania tej szacownej włoskiej marki. Honorowe miejsce zajmie najnowszy model Lancii - Delta HPE w wersji koncepcyjnej ...

Jak zwykle w przypadku Lancii dużą uwagę przywiązano do wystroju stoiska. Dyskretnie wkomponowane kompozycje graficzne na połyskujących ścianach kontrastować będą ze szklistą czarną podłogą.

Lancia na 31 salonie w Bolonii 1 Jedyna prawdziwa nowość, to wspomniana już nowa generacja kompaktowej Delty HPE. Wbrew pojawiającym się wcześniejszym zapowiedziom i spekulacjom nie zobaczymy w Bolonii jej seryjnej wersji, a tylko pokazywaną już wcześniej w Wenecji i w Paryżu koncepcyjną odmianę.

Ponadto Lancia zaprezentuje model Musa, Ypsilon i luksusową limuzynę Thesis w specjalnej limitowanej edycji „Centenario”, powstałej dla uczczenia setnej rocznicy istnienia marki. Każdy z limitowanych modeli ma w standardzie kompletne wyposażenie, poczynając od delikatnej skórzanej tapicerki, przez reflektory ksenonowe, dobry sprzęt audio, kończąc na aluminiowych obręczach kół w specjalnym wzorze.

Lancia na 31 salonie w Bolonii 2 Dla odwiedzających salon w Bolonii włoska marka przygotowała jeszcze jedną atrakcję. Będzie nią pokaz mody, na którym zobaczymy znane twarze top-modelek i przygotowane przez najznamienitszych włoskich stylistów kreacje. Oprawę muzyczną dla tego pokazu przygotowało dwóch znanych włoskich DJ'ów: Stefano Fontana i Claudio Coccoluto.

Źródło: Lancia