Lancia na IAA 2007

Lancia na IAA 200705.09.2007
Przestrzeń wystawowa Lancii na tegorocznych 62 salonie samochodowym we Frankfurcie liczyć będzie ponad 900 metrów kwadratowych. Kolory podobnie jak u Alfy: czerń i biel. Nowością numer 1 będzie opisywana już przez nas Lancia Musa ...

Lancia na IAA 2007 1...po liftingu, której debiut nastąpił kilka dni temu podczas Festiwalu filmowego w Wenecji. Na IAAA wystawione będą dwie wersje w najbogatszej opcji wyposażeniowej Platino z silnikami: 1,9 Multijet/100 KM i 1,3 Multijet/90 KM, oraz wersja Oro z silnikiem 1,4 16V o mocy 95 KM.

Oprócz luksusowego kompaktowego minivana Musa podziwiać będzie można dwa egzemplarze specjalnej serii Lancii Ypsilon Momo Design, luksusową limuzynę Thesis (także w pokazywanej już wersji Sport) i dużego vana Phedra.

Niestety we Frankfurcie nie zobaczymy seryjnej wersji nowej generacji Lancii Delta, ani zapowiadanego sportowego coupe Fulvia. Za to na pewno nie zabraknie atrakcyjnych hostess, które od lat są magnesem włoskiego stoiska na każdych większych targach motoryzacyjnych.

Źródło: Lancia, informacja Moto Target