Lancia Musa jako holiday car

Lancia Musa jako holiday car18.07.2008
Forte dei Marmi to miejscowość i gmina we Włoszech w przepięknej Toskanii, na terenach prowincji Lukka. Położona nad morzem należy do najbardziej uczęszczanych kurortów letnich słonecznej Italii. W sezonie powakacyjnym Forte dei Marmi ...

...zamieszkuje około 10 tysięcy mieszkańców.

Lancia Musa jako holiday car 1Lecz wraz z nastaniem sierpniowego szczytu wakacyjnego ta liczba wzrasta nawet do dwóch milionów! Jednak wielu z nich zanim dojedzie na upragnione miejsce wypoczynku jest totalnie wyczerpana gigantycznymi korkami tworzącymi się na trasach dojazdowych. A że w większości są to Włosi, niemal we wszystkich samochodach klaksony rozgrzane są do czerwoności.

Aby temu zapobiec Lancia w porozumieniu z władzami rejonu Forte dei Marmi zapewniła flotę 60 luksusowych modeli Musa, które pełnić będą rolę bezpłatnych taksówek. Aby dojechać do najciekawszych miejsc, na plażę, na kolację, czy do klubu nocnego wystarczy udać się na specjalnie oznakowane parkingi. Tam zostawiamy swój samochód i wsiadamy w jedną czekających na klientów Lancii. Serwis trwa aż do wczesnych godzin rannych. Na gości czekają biało-czarne modele Musa w wersji Poltrona Frau z kierowcą. Każda Lancia Musa wyposażona jest w tapicerkę obszytą znakomitej jakości skórą Poltrona Frau, dach panoramiczny i oczywiście klimatyzację.

Źródło: Lancia, informacja Moto Target