Lancia na Międzynarodowym Festiwalu Gwiazd

Lancia na Międzynarodowym Festiwalu Gwiazd21.07.2009
Tegoroczny Festiwal Gwiazd odbył się w Międzyzdrojach, w dniach 8-12 lipca 2009. Dni festiwalowe zapełnione były już od południa do późnych godzin nocnych atrakcjami dla gości tego nadmorskiego kurortu. Do Międzyzdrojów zawitały międzynarodowe gwiazdy.

Już pierwszego dnia Lou Bega swoim koncertem i hitami takimi jak „Mambo No. 5" i „I Got a Girl" porwał tłum do tańca. Z kolei brytyjska gwiazda - „Touch and Go" z piosenką „Would you go to Bed with me" podbiła serca publiczności.

Codziennie, kino postawione na plaży prezentowało znane i premierowe europejskie filmy. Bardzo bogata była część teatralna festiwalu. Goście mogli obejrzeć min. „Piosenki z Teatru" Krystyny Jandy, a teatry uliczne KET i DAR bawiły przechodniów pantomimą i sztukami na szczudłach. Nagrody „Złote Wiaderka" dla najsympatyczniejszych gwiazd zostały przyznane Oldze Lipińskiej, Majce Jeżowskiej, Stanisławowi Mikulskiemu, Krzysztofowi Kolbergerowi i Bohdanowi Stupce.

Znamienici goście festiwalu, po kurorcie poruszały się samochodami Lancia Delta, tymi samymi , które udostępniane są gwiazdom na festiwalu w Wenecji. Za ich kierownicą siedział m.in. George Clooney, Charlize Theron, Brad Pitt oraz Tom Hanks w filmie „Anioły i Demony".

Źródło: Lancia