Lancia Thema - amerykańskie rozmiary, włoski styl

Lancia Thema - amerykańskie rozmiary, włoski styl06.09.2011
Gwiazdą stoiska Fiata we Frankfurcie będzie model Thema - pierwszy globalny "flagowiec" koncernu pozycjonowany w najbardziej prestiżowym segmencie rynku. Mierząca 5066 mm długości, 1488 mm wysokości, 1902 mm szerokości nowa Thema ...

...wyróżnia się nowoczesną i wyrazistą stylizacją. Samochód łączy klasyczne amerykańskie pojęcie wielkości i komfortu z kunsztem włoskiego rzemiosła, poczuciem spokoju i dostojności.

Lancia Thema - amerykańskie rozmiary, włoski styl 1 Wysoką klasą odznacza się również wnętrze, w którym kryją się najbardziej zaawansowane systemy czuwające nad komfortem i bezpieczeństwem podróżujących.

W europejskich salonach sprzedaży Lancia Thema dostępna będzie od października bieżącego roku w trzech poziomach wyposażenia - Gold, Platinum oraz Executive i wyborem trzech jednostek napędowych: benzynowym V-6 o pojemności 3,6 litra i mocy 286 KM w parze z 8-stopniową przekładnią automatyczną oraz turbodieslami V-6 o mocy 190 oraz 240 KM i pojemności 3,0 litrów - współpracującymi z automatyczną przekładnią pięciostopniową.

Źródło: Lancia, Moto Target