Lancia Ypsilon Black&Red w Bolonii

Lancia Ypsilon Black&Red  w Bolonii21.11.2011
Podczas salonu motoryzacyjnego w rodzinnej Bolonii Lancia zaprezentuje specjalną wersję nowej odsłony modelu Ypsilon. Nosi ona nazwę Black&Red, co jest wskazówką dotyczącą zestawienia kolorów, w jakich oferowany będzie pojazd.

Lancia Ypsilon Black&Red będzie dostępna z silnikami: 1.2 Fire EVO II o mocy 69 KM i turbodieslem 1.3 MultiJet II o mocy 95 KM.

Lancia Ypsilon Black&Red  w Bolonii 1 Cena na rynku włoskim ma kształtować się na tym samym poziomie, co cena Lancii Ypsilon w wersji Gold. Black&Red jest przeznaczona dla młodszej klienteli marki, która preferuje sportowy styl i dobre nagłośnienie wnętrza kabiny. Lancia Ypsilon Black&Red została wyposażona w system hi-fi 360 stopni, 15-calowe felgi z lekkich stopów i przyciemnione szyby. Będzie dostępna w czterech wariantach kolorystycznych nadwozia: całym czerwonym w odcieniu Argilla Red, całym czarnym w odcieniu Vulcano Black, z trójwarstwowym, czerwonym lakierem w odcieniu Fiamma Red i z czerwonym nadwoziem w odcieniu Argilla Red połączonym z czarnym dachem. Wnętrze także wykończono elementami w odcieniach czerwieni i czerni.

Źródło: Lancia, opracowanie: BM