Nowy SsangYong Tivoli w salonach od września 2019

Nowy SsangYong Tivoli w salonach od września 201927.05.2019
Na rok modelowy 2020 SsangYong przygotował duże zmiany produktowe dla modelu Tivoli. Nowy Tivoli będzie dostępny w polskich salonach już we wrześniu 2019 roku.

W tym wszechstronnym i bardzo praktycznym Crossoverze pojawią się nowe silniki. Silnik benzynowy GDI o pojemności 1.5L z turbodoładowaniem o mocy 163 KM, zadowoli zarówno klientów ceniących sobie komfort ze względu na duży zakres obrotowy, w którym dostępny jest maksymalny moment obrotowy (280 Nm/1.500-4.500 rpm), jak również tych którzy lubią dynamiczna jazdę.

SsangYong Tivoli
SsangYong Tivoli 2019

Silnik diesla dostępny w Nowym Tivoli to zmodyfikowany turbodoładowany silnik 1.6L montowany we wcześniejszych wersjach. Moc silnika została zwiększona do 136KM, a maksymalny moment obrotowy dostępny z automatyczną skrzynią biegów został zwiększony do 324 Nm.

Z zewnątrz w Nowym Tivoli znajdziemy odmieniony przód z nowym zderzakiem, „grillem” oraz lampami przednimi i lampami przeciwmgielnymi. Również tył samochodu uległ zmianom. Pojawiły się nowe lampy zespolone, zderzak oraz drzwi bagażnika z nowym przetłoczeniem. Na zdjęciach widoczne są nowe wzory felg aluminiowych, Samochód dzięki nim utrzymuje elegancki i dynamiczny wygląd.

SsangYong Tivoli
SsangYong Tivoli 2019

Najwięcej zmian w Nowym Tivoli znajdziemy wewnątrz samochodu. Pojawił się zupełnie nowy, nowoczesny i ergonomiczny kokpit, który wyposażony może być w 8” lub 9” wyświetlacz Smart Audio obsługujący nawigację. Nowością w Tivoli będzie również 10,25” kolorowy wyświetlacz komputera pokładowego również obsługujący nawigację. Nastrój we wnętrzu samochodu będzie można dostosować za pomocą dodatkowego oświetlenia Mood Light.

SsangYong Tivoli
SsangYong Tivoli 2019

Z myślą o komforcie podróżujących zmianie uległy przednie fotele oraz zagłówki foteli przednich. Zmiany te dotyczą również wyprofilowania foteli z tyłu, dzięki czemu zwiększeniu uległa ilość miejsca na kolana dla pasażerów podróżujących na tylnej kanapie.

Źródło: SsangYong