REKLAMA

Michał Figurski Ambasadorem marki SsangYong

Michał Figurski Ambasadorem marki SsangYong24.11.2006
Znany dziennikarz telewizyjny i radiowy – Michał Figurski – został Honorowym Ambasadorem koreańskich samochodów marki SsangYong w Polsce - będzie utrwalał prestiż marki poprzez kreowanie pozytywnego wizerunku SsangYong w kontaktach z mediami ...

Znany dziennikarz telewizyjny i radiowy – Michał Figurski – został Honorowym Ambasadorem koreańskich samochodów marki SsangYong w Polsce. "Bardzo szczegółowo wybieraliśmy osobę do promocji naszych samochodów. Uważamy, że Michał najlepiej pasuje do wizerunku naszej marki" – informuje Aleksandra Granat, Specjalista ds. Marketingu SsangYong Poland. Umowa pomiędzy Figurskim a SsangYong Poland zawarta została na rok.

Michał Figurski Ambasadorem marki SsangYong 1 Michał Figurski jako Ambasador SsangYong w Polsce będzie utrwalał prestiż marki poprzez kreowanie pozytywnego wizerunku SsangYong w kontaktach z mediami, wykorzystywanie auta w pracy i zajęciach codziennych oraz udział w wydarzeniach organizowanych przez SsangYong Poland. Dziennikarz zamierza również we współpracy z SsangYong Poland wyrobić licencję rajdową.

Michał Figurski to znany dziennikarz radiowy i telewizyjny. Studiował Romanistykę oraz Dziennikarstwo. Karierę rozpoczynał jako tłumacz z jez. francuskiego i angielskiego. Współpracował z Rozgłośnią Harcerską, Radiem Kolor, Radiem ZET oraz RMF FM. Był właścicielem agencji reklamowej i eventowej. Prowadził programy muzyczne w TVP. Od września 2003 roku jest redaktorem naczelnym ANTYRADIA oraz prowadzi poranną ANTYLISTĘ wspólnie z Kubą Wojewódzkim. Od jesieni 2006 roku – Ambasador Honorowy Marki SSANGYONG w Polsce.

Źródło: SsangYong
REKLAMA