REKLAMA

Multimedialny Rexton II Navi

Multimedialny Rexton II Navi24.08.2007
Koncern SSangYong wprowadził do sprzedaży specjalną wersję modelu Rexton II wyposażoną w sprzęt multimedialny. Wszystkie samochody Rexton II z rocznika produkcji 2007 będą wyposażane w zestaw multimedialny firmy Kenwood DNX- 7200, ...

...który zawiera mobilne kino z dźwiękiem wielokanałowym, klasyczną rozrywkę bazującą na nowoczesnym tunerze radiowym, nieskrępowany dostęp do muzycznego i zdjęciowego archiwum poprzez gniazdo USB i możliwość współpracy z odtwarzaczami iPod, a także swobodę wyboru muzycznych formatów: od CD Audio po kompresję MP3, WMA oraz AAC.

Dwudinowy zestaw DNX -7200 z ekranem 6,95", dysponuje także kompletnym systemem nawigacji, opartej na pamięci typu flash. Nawigacja wyposażona jest w gniazdo na karty SD z aktualizacjami oprogramowania. Pamięć jest niewrażliwa na drgania i udostępnia pełną nawigację podczas odtwarzania płyt CD i DVD.

Model REXTON II NAVI dostępny będzie w dwóch wersjach wyposażenia: REXTON II 270 Xdi ELITE A/T , AWD NAVI za 172 900 PLN oraz REXTON II 270 Xdi PREMIUM A/T , AWD NAVI za 191 900 PLN.

Źródło: Ssangyong
REKLAMA