SsangYong Poland wyróżniony

SsangYong Poland wyróżniony17.10.2008
Ssangyong Poland, wyłączny importer marki SsangYong, został laureatem prestiżowej Odznaki Honorowej im. Kazimierza Wielkiego za wprowadzenie na rynek samochodu użytkowo - dostawczego - Actyon Sports.

Uroczyste przekazanie statuetki nastąpiło podczas spotkania zorganizowanego przez Konfederację Budownictwa i Nieruchomości z okazji „Dnia Budowlanych”, które odbyło się 26 września w Muzeum Porczyńskich w Warszawie. Święto Budowlanych stanowi okazję do podsumowania przez budowlanych minionego roku, pochwalenia się dotychczasowymi osiągnięciami i podzielenia się planami na przyszłość. Podczas uroczystości zostały wręczone odznaczenia ( medale ) państwowe i odznaki Konfederacji im. Króla Kazimierza Wielkiego wyróżniającym się firmom, instytucjom oraz osobom. W uroczystości wzięli udział między innymi przedstawiciele Kancelarii Prezydenta i Premiera, Ministerstwa Infrastruktury, Gospodarki, Głównego Urzędu Nadzoru Budowlanego, czy Państwowej Inspekcji Pracy. Uroczystość objęta patronatem Ministrów Gospodarki i Infrastruktury prowadzona była przez aktora Jacka Borkowskiego, a zakończył ją recital Zbigniewa Wodeckiego.

Wśród osób gratulujących nagrodzonym i wręczających odznaczenia byli Podsekretarze Stanu w Ministerstwie Infrastruktury - Olgierd Dziekoński i Piotr Styczeń. Miło nam poinformować, że w gronie osób uhonorowanych złotym medalem im. Króla Kazimierza Wielkiego znalazła się również nasza firma. Nagrodę w imieniu firmy SsangYong Poland odebrał Waldemar Florkowski, kierownik salonu SsangYong Centrum.

Źródło: SsangYong