REKLAMA

SsangYong we Frankfurcie

SsangYong we Frankfurcie01.09.2011
Podczas zbliżających się wrześniowych Międzynarodowych Targów Motoryzacyjnych we Frankfurcie (IAA) SsangYong zaprezentuje światową premierę: pickupa SUT-1, koncept z segmentu B XIV-1 oraz nową jednostkę napędową.

Światowa premiera pickupa SsangYong SUT-1
Pokazany zaledwie pół roku temu jako koncept na Targach Motoryzacyjnych w Genewie, SUT-1 będzie miał swoją światową premierę już podczas Międzynarodowych Targów Motoryzacyjnych IAA.

SsangYong we Frankfurcie 1 SsangYong SUT-1 łączy atrakcyjną linię nadwozia z potężną przestrzenią ładunkową. Nowy model jest idealny dla kierowców, którzy aktywnie korzystają z życia i wykorzystują do tego samochód. Dojazd do campingu nad jeziorem, podjazd tuż pod stok narciarski czy po prostu zjazd z utwardzonej drogi – nowy pickup SsangYonga został do tego stworzony.

Prezentacja conceptu crossovera SsangYong XIV-1
Nowy concept SsangYong XIV-1 (znany wcześniej jako XUV-1) to samochód z segmentu B. Jego bryła wyróżnia się dużymi szklanymi powierzchniami i łagodnie zaokrąglonymi liniami nadwozia. Szyba czołowa sprawia wrażenie połączonej z szybami bocznymi, które tworzą jednolitą powierzchnię aż do szerokich słupków C. Z takim rozwiązaniem doskonale harmonizuje w pełni przeszklony dach.

Poza tym odwiedzający stoisko SsangYonga na IAA we Frankfurcie będą mogli obejrzeć model Korando z nowym silnikiem benzynowym.

Źródło: Ssangyong Motors Polska
REKLAMA