REKLAMA

Ssangyong w Pucharze Manager Magazine 2006

Ssangyong w Pucharze Manager Magazine 200614.06.2006
W niedziele, 11 czerwca br., pośród innych prestiżowych marek, Ssangyong demonstrował swoje auta na terenie Klubu Buksza Polo we wsi Obręb pod Warszawą. Prezentowane modele Rexton, Rodius i Kyron wzbudzały szerokie zainteresowanie gości ...

W niedziele, 11 czerwca br., pośród innych prestiżowych marek, Ssangyong demonstrował swoje auta na terenie Klubu Buksza Polo we wsi Obręb pod Warszawą. Prezentowane modele Rexton, Rodius i Kyron wzbudzały szerokie zainteresowanie gości, zarówno niebanalnym wyglądem i stylizacją wnętrz, jak i poziomem wyposażenia i jakością wykończenia. Wiele osób pytało o możliwość jak najszybszego zakupu i dostępne oferty promocyjne.

Ssangyong w Pucharze Manager Magazine 2006 1 Liczni uczestnicy wydarzenia mieli okazję samemu spróbować sił w kierowaniu Rextonem, w prawdziwych warunkach terenowych, na specjalnie przygotowanym torze. Ssangyong, jako jedyny spośród obecnych na imprezie producentów samochodów, zapraszał do sprawdzenia swych umiejętności za kierownicą pod okiem Mariusza Laskowskiego, wielokrotnego Mistrza Polski w Rajdowych Mistrzostwach Samochodów Terenowych i instruktora Szkoły Jazdy Terenowej Ssangyong.

Impreza, prowadzona przez Katarzynę Dowbor z TVP, zgromadziła ponad 2300 osób. Jej kulminacyjnym punktem, obok wręczenia nagród dla menedżerów za osiągnięcia w różnych dyscyplinach sportowych, był towarzyski mecz polo. Rodzinnej, piknikowej atmosferze sprzyjała doskonała słoneczna pogoda.

***
Ssangyong Poland Sp. z o.o. jest wyłącznym dystrybutorem samochodów marki Ssangyong na Polskę. Spółka powstała w lipcu 2005 roku, a jej większościowym udziałowcem jest firma Berge Automocion. Od października 2005 r. auta Ssangyong są sprzedawane w Polsce poprzez sieć 15 stacji dilerskich: w Warszawie, Białymstoku, Olsztynie, Elblągu, Gdańsku, Poznaniu, Łodzi, Wrocławiu, Bielsku-Białej, Krakowie, Katowicach, Kielcach, Krośnie, Lublinie i Inowrocławiu.

Południowokoreański koncern Ssangyong Motor to jeden z najszybciej rozwijających się producentów samochodów w Azji. Firma specjalizuje się w produkcji aut z segmentu SUV (Sport Utility Vehicles), RV (Recreational Vehicles) i MPV (Multi Purpose Vehicles). Marka Ssangyong funkcjonuje od 1954 roku. W 1986 roku grupa Ssangyong przejęła wytwórnię pojazdów terenowych Keohwa Motors. W 1991 roku Ssangyong Motor Company podpisała strategiczne porozumienie z Mercedes-Benz AG, dzięki któremu Ssangyong korzysta z technologii opracowanych przez inżynierów Mercedesa. W 1997 roku Ssangyong Motor uzyskał certyfikat jakości ISO:9001 jako pierwszy koreański producent samochodów.

REKLAMA