REKLAMA

Nowe Korando z silnikiem benzynowym 2.0 l

Nowe Korando z silnikiem benzynowym 2.0 l09.03.2012
SsangYong uzupełnia ofertę Nowego Korando z silnikiem Diesla 2.0l o mocy 175 KM o nowy benzynowy silnik 2.0 l o mocy 150 KM. Nowy SsangYong oferowany będzie w trzech wersjach wyposażenia. Wersja Crystal dostępna będzie ...

...w cenie 76.000zł i seryjnie wyposażona jest m.in. w 6-stopniową skrzynię manualną, 6 poduszek powietrznych z kurtynami, ABS+ESP+EBD, klimatyzację, elektrycznie sterowane szyby i lusterka, tempomat, odmrażacz przednich wycieraczek, asystent ruszania na podjeździe, elektrycznie wspomaganą wielofunkcyjną kierownicę, radio CD/MP3/Bluetooth Stereo, wbudowany zestaw głośnomówiący, aluminiowe felgi i mocowania ISOFIX.

Wybierając Korando w wersji Quartz za cenę 86.200zł dodatkowo wyposażony będzie m.in. w skórzaną kierownicę, ogrzewane przednie fotele, lampy przeciwmgielne, fotochromatyczne lusterko wewnętrzne i relingi dachowe.

Najbogatsza wersja Sapphire za 91.900zł zawiera wszystkie przewidziane przez producenta elementy wyposażenia Nowego Korando. Do wyżej wspomnianych dodano m.in. skórzaną tapicerkę, podgrzewane tylne fotele, przyciemniane tylne szyby i elektrycznie składane lusterka.

Źródło: SsangYong
REKLAMA