Suzuki Grand Vitara Samochodem Terenowym Roku

Suzuki Grand Vitara Samochodem Terenowym Roku07.04.2009
Suzuki Grand Vitara po raz kolejny został zdobywcą tytułu "Samochód terenowy roku" w kategorii "Samochód terenowy i SUV do 25 000 Euro". W głosowaniu wzięło udział około 165 000 czytelników niemieckiego magazynu "Auto Bild Allrad"...

...oraz portalu internetowego „autobild.de“. Wręczenie nagrody odbyło się w Lipsku podczas uroczystości inauguracji Targów Samochodowych Automobilmesse AMI 2009.

Już po raz trzeci z rzędu czytelnicy magazynu „Auto Bild Allrad“ wybrali Suzuki Grand Vitara „Samochodem Terenowym Roku“. W kategorii „Samochód Terenowy i SUV do 25 000 Euro“ zajął on pierwsze miejsce, podobnie jak w latach 2007 i 2008, pokonując 13 konkurentów. W głosowaniu wzięło udział ponad 165 000 czytelnikow znanego czasopisma z rodziny „Auto Bild“ oraz portalu internetowego “autobild.de”.

Nagrodę odebrała Susanne Franz, dyrektor generalny i wykonawczy marketingu i komunikacji niemieckiego oddziału Suzuki International Europe GmbH. Stwierdziła ona, że kolejny tytuł “Samochodu Terenowego Roku” dla Grand Vitary jest dowodem na to, że koncepcja tego modelu idealnie trafia w potrzeby rynku: “Suzuki Grand Vitara zapewnia wspaniałe osiągi zarówno na drodze, jak i poza nią. Doskonałe oceny klientów pokazują, że takie walory jak przyjemność jazdy w terenie, bezpieczeństwo i przyjazność dla środowiska oraz atrakcyjna cena, nie wykluczają się wzajemnie. Suzuki Grand Vitara to model, z którego mamy prawo być naprawdę dumni”.

Źródło: Suzuki