Oceny samochodów » Volvo » C70 »

Oceń swoje auto



« Poprzednia   Następna »

Volvo C70 T5

(2007-03-05 00:06:52 | autor: krickw)

 Identyfikacja modelu:
 Marka: Volvo
Średnia ocena ogólna

ffffh

4.69
 Model: C70 T5
 Rok produkcji: 1999
 Przebieg: 79000
 Właściciel: tak
 
 Szczegóły oceny modelu:

 silnik (kultura pracy, elastyczność)ocena: 5 
 komentarz:
"cichy,mocny i przyjemny.Kiedy wchodzi do akcji turbo nie ma co zadroscic Porsche w osiagach"
 
 skrzynia biegówocena: 4 
 komentarz:
"automat 4 biegi,lecz z taka moca silnika zaden problem.Wyprzedzanie to przyjemnosc"
 
 układ jezdnyocena: 5 
 komentarz:
"dla mnie to super konfortowy woz i nie traci nic ze sportowego charakteru."
 
 układ hamulcowyocena: 3 
 komentarz:
"Moglby miec wieksze tarcze by miec bardziej efektywne hamowanie z duzych szybkosci.W koncu to ponad 1600kg."
 
 widocznośćocena: 4 
 komentarz:
"Hm,do tylu jest nie za wesolo,lecz z lusterkami mozna sie przyzwyczaic"
 
 jakość wykończeniaocena: 5 
 komentarz:
"Bez zarzutu.Moj ma 7 lat i pachnie jak nowy,plastiki-juz sie takich nie produkuje.Dla mnie rewelacja"
 
 ergonomiaocena: 5 
 komentarz:
"Typowe Volvo,wszystko na miejscu i najlepsze fotele jakie istnieja na rynku(dla mnie a mam 190 cm)"
 
 wentylacja i ogrzewanieocena: 5 
 komentarz:
"Rewelacja-dwustrefowa klima i perfekcyjna efektywnosc"
 
 przestrzeń dla kierowcy i pasażerówocena: 5 
 komentarz:
"Jak na Coupe to niespodzianka szczegolnie z tylu.4 osoby podrozuja w super konforcie"
 
 wyciszenie, akustyka wnętrzaocena: 5 
 komentarz:
"Idealny do sluchania muzyki kasycznej.Sprzet grajacy seryjny na najwyzszym poziomie.Slychac szum w drzwiach przy duzej szybkosci(brak ramek na szybe-po prostu coupe)"
 
 ekonomia (zużycie paliwa, koszty utrzymania)ocena: 5 
 komentarz:
"Jak na te parametry to przyzwoicie.Jesli przycisniemy to pali duzo(turbo),jesli delikatnie sie z nim obchodzimy jest ekonomiczny.Volvo-zawsze drogi"
 
 niezawodnośćocena: 5 
 komentarz:
"Na razie bez problemow"
 
 stosunek ceny do jakościocena: 5 
 
 
 Podsumowanie:
"Auto dla koneserow i amantow ekskluzywnosci.Drogi w utrzymaniu z pewnoscia lecz kto go kupuje,wie z czym ma do czynienia.Wady:slaba skretnosc,widocznosc do tylu,fotele elektryczne bardzo wolne,automat 4 biegowy,lekki halas w szybach.Zalety:wszystko co kochasz w dobrym luksusowym aucie,a niedlugo bedzie poszukiwanym klasykiem."
« Poprzednia   Następna »

Oceny samochodów » Volvo » C70 »