Video prezentacja napraw i usterek

Video prezentacja napraw i usterek08.03.2020
Prezentacja usterek i napraw video przeniesie obsługę klienta na niespotykany wyższy poziom oraz pomoże zwiększyć sprzedaż części zamiennych oraz usług.

Jest to najnowsze rozwiązanie komunikacji z klientem. Monitorując swoją pracę oraz zapewniając klienta, że wszystko jest nagrywane oraz wysyłane do niego emaila w postaci filmu video, opisu usterek i napraw oraz z kosztorysem – warsztat zyskuje ogromną wiarygodność.

Video Prezentacja napraw pozwoli Warsztatowi na zdobycie zaufania u każdego klienta, a to wiąże się z wieloma korzyściami finansowymi i wizerunkowymi.

Service View

Monitorując swoją pracę oraz zapewniając klienta, że wszystko jest nagrywane i wysłanie do niego filmu zyskujesz ogromną wiarygodność i robisz wszystko na oczach klienta od A do Z.

Innowacja na rynku motoryzacyjnym, którą bez wątpienia pozwoli każdemu klientowi na dogłębne obejrzenie serwisowanego pojazdu, a także na zaoszczędzenie czasu związanego z wszelkimi formalnościami. VIDEO OBSŁUGA KLIENTA to dla klienta przede wszystkim prosta procedura, mająca na celu jak najsprawniejsze rozwiązanie problemu. Klient widzi absolutnie wszystko, co dzieje się z serwisowanym pojazdem. Dostaje nagranie video, na którym może zobaczyć, jak przebiega ocena szkód oraz wycena naprawy lub ewentualnie kosztów części zamiennych.

Service View

AKTYWNE PRZYJĘCIE SAMOCHODU

Zapewne spotkaliście się Państwo z podobnym problemami związanymi z oskarżeniami o uszkodzenie samochodu po oddaniu do warsztatu. Aktywne przyjęcie samochodu pozwala zaoszczędzić czas i gwarantuje przejrzystość przyjęcia samochodu do warsztatu, zapobiega wszelkim niedomówieniom o stanie wizualnym samochodu przed wjazdem na halę serwisową i po zakończeniu naprawy.

Service View

OFERTY SPRZEDAŻY SAMOCHODÓW

NOWOŚĆ NA RYNKU MOTORYZACYJNYM przeznaczona dla sprzedawców samochodów. Zapewne zrobienie oferty sprzedaży samochodu jest czasochłonne dla sprzedawcy. Za każdym razem trzeba sporządzić mailową ofertę sprzedaży dla jednego klienta. Dzięki takiemu rozwiązaniu raz sporządzona oferta wysyłana jest z opisem, galerią zdjęć i najważniejsze sporządzonym przez sprzedawcę filmem tylko jednym wprowadzeniem emaila do klienta wysłanie.

Service View

WYGODNA W OBSŁUDZE BAZA KLIENTÓW I POJAZDÓW ORAZ HISTORIA NAPRAW

Ponadto platforma zawiera bazę danych klientów, pojazdów, historię napraw, przypomnienia sms i email, magazyn dedykowany dla warsztatów, pełne fakturowanie, możliwość pobrania filmu na własny komputer, dowolną ilość stanowisk dla swoich pracowników, darmowe aktualizacje i wiele więcej. To wszystko przy braku inwestycji w serwery, wszystkie dane są zapisywane w chmurze, po to, aby korzystanie z naszego systemu było tak wygodne, jak to tylko możliwe!

Service View

APLIKACJA MOBILNA DLA TECHNIKA I PROGRAM DLA DORADCY SERWISOWEGO

Aplikacja dla technika pozwoli na szybkie wykonanie naprawy oraz sporządzenie filmu, a system dla doradcy serwisowego sporządzi opis i edycję usterki/usterek oraz wszelkie wymagane potwierdzenia, przed wysłaniem klientowi maila z filmem i kosztorysem.

Service View

Chcesz zapoznać się z funkcjami programu i aplikacji skontaktuj się z Service View na stronie www.serviceview.pl

Źródło: Service View