Usługi pomocy drogowej na terenie Poznania - pomoc drogowa czynna całą dobę

Usługi pomocy drogowej na terenie Poznania - pomoc drogowa czynna całą dobę - Samochody29.07.2020
Nie wiesz co zrobić w przypadku awarii samochodu na drodze? Potrzebujesz lawety, transportu lub naprawy pojazdu? Warto skorzystać z usług pomocy drogowej.

Dowiedz się co oferuje każda profesjonalna firma pomocy drogowej z Poznania i nie pozwól, aby zaskoczyły Cię niechciane niespodzianki podczas podróży!

Nie wiesz co zrobić w przypadku awarii samochodu na drodze? Potrzebujesz lawety, transportu lub naprawy pojazdu? Warto skorzystać z usług pomocy drogowej. Dowiedz się co oferuje każda profesjonalna firma pomocy drogowej z Poznania i nie pozwól, aby zaskoczyły Cię niechciane niespodzianki podczas podróży!


Zepsuło Ci się auto? Sprawdź jakie usługi oferuje pomoc drogowa

Pomoc drogowa- co to jest?

Pomoc drogowa to nie tylko holowanie auta, ale także wiele dodatkowych usług, które świadczy wiele firm na terenie Wielkopolski. Miasto Poznań samo w sobie jest bardzo dużą miejscowością i wielu przejeżdżających kierowców może napotkać niespodziewana awaria auta. Dlatego warto znać podstawowe usługi pomocy drogowej i wiedzieć z kim się skontaktować w razie potrzeby.

Uważa się, że pomoc drogowa 24h to tylko holowanie lub transport uszkodzonego auta dzięki użyciu lawety. Wiele osób myśli, że jest w stanie od ręki naprawić większość usterek, jednocześnie stwarzając nowe, bądź powiększając poprzednie. Nie wiadomo, czy usterka, którą udało się "naprawić", będzie działała przez chwilę, czy pare dni i niespodziewanie się powtórzy. Warto jest mieć przy sobie telefon i skontaktować się z osobą, która odpowiedzialnie zajmie się pomocą. Dlatego w podróży każdego kierowcy istotna jest pomoc drogowa. Poznań jako jedno z miast wojewódzkich posiada wiele firm, które oferują usługi pomocy drogowej świadczą także takie usługi jak:

 • awaryjne odpalanie pojazdów;
 • awaryjne otwieranie auta;
 • dowożenie paliwa pod wskazany adres;
 • transportowanie maszyn oraz pojazdów w Poznaniu lub w całym kraju;
 • pomoc drogowa assistance- auto zastępcze.

Pomoc drogowa potrafi uratować z opresji nie jedną osobę. Nowy samochód i pierwsza usterka po paru dniach? Nie należy się obawiać poważnych problemów, czasem to małe błędy, które wymagają jednorazowej naprawy. Mimo to, nie powinno się ich bagatelizować. Bezpieczeństwo przede wszystkim!

Pomoc drogowa Poznań- 24h na dobę

Auto pomoc w Poznaniu oferuje usługi i naprawy na miejscu zdarzenia przez całą dobę. Jeśli potrzebujesz pomocy, gdyż Twoje auto uległo awarii skontaktuj się z firmą Fast- Trans z Poznania, która oferuje swoje usługi na całe województwo wielkopolskie. Oferują oni auto pomoc oraz holowanie aut, czy nawet mobilny serwis TIR, obsługując takie dzielnice jak: Grunwald, Jeżyce, Luboń, Nowe Miasto, Wysogotowo, Suchy lar, Komorniki oraz wiele innych. W każdej miejscowości może przydać się kierowcy pomoc drogowa, nawet w środku nocy. Czym jest i jak z niej skorzystać- przedstawiamy w dalszej części artykułu.

Awaryjne uruchamianie pojazdów

Wyczerpany akumulator jest główną przyczyną, gdy niemożliwe staje się odpalenie samochodu. W takich przypadkach przyda się pomoc drogowa. Poznań jako duże miasto ma wiele firm, które oferują usługi awaryjnego uruchamiania pojazdów. Oczywiście można wykonać tą czynność samodzielnie, w internecie istnieje wiele poradników. Ale co jeśli nie wszystko pójdzie jak powinno? Dlatego warto skontaktować się z profesjonalistami i mieć pewność, że wszystko jest w porządku i można dalej bezpiecznie podróżować.


Jeśli zgubisz klucze od samochodu- nie wybijaj szyby

Awaryjne otwieranie pojazdów

Może się zdarzyć, że kluczyki zostaną zatrzaśnięte w samochodzie lub wystąpi awaria zamka. Taka sytuacja wydaje się niemożliwa, ale czy warto od razu wybijać szyby? W takich przypadkach przydaje się auto pomoc. Poznań jest bardzo dużym miastem, co w przypadku wystąpienia takiej awarii, może przysporzyć kierowcy wielu problemów. Dodatkowym utrudnieniem może być także:

 • złamany klucz;
 • przemarznięta uszczelka;
 • zamarznięty zamek;
 • rozładowana bateria w pilocie.

Nie warto jest brać sprawy w swoje ręce i kombinować. Skorzystaj z profesjonalnej firmy oferującej usługi awaryjnego otwierania pojazdów i ciesz się dalszą podróżą.

Dowóz paliwa na terenie miasta Poznań

Skończyło Ci się paliwo? Kontrolka zapaliła się jakiś czas temu, ale na rezerwie można przejechać jeszcze kilkanaście lub kilkadziesiąt kilometrów? Może korzystasz teraz z auta drugiej połówki i nie zorientowałeś się, że to już ostatnie krople paliwa? Warto zwracać uwagę na każdą kontrolkę, nawet tą od paliwa. Ale warto także wiedzieć, że jeśli podczas podróżowania przez Poznań zabrakło Ci paliwa, a do najbliższej stacji benzynowej daleka droga, można zadzwonić po pomoc drogową. Firma oferująca usługi dowozu paliwa dostarczy na terenie Poznania potrzebną ilość paliwa i na miejscu zatankuje Twój samochód. Jeśli okaże się na miejscu, że wcześniej do baku zalane było złe paliwo, wtedy może być konieczne holowanie. Poznań oferuje wielu mechaników, którzy szybko poradzą sobie z uporczywym problemem, a kontynuowanie jazdy stanie się dalej możliwe.


Transport maszyn tylko na profesjonalnych lawetach

Transport maszyn z całej Polski

Zdarza się, że trzeba przetransportować maszynę i pojawia się pytanie "jak?". Wiele firm zajmujących się pomocą drogową prowadzi również inne usługi, takie jak transport ciężkich maszyn. Warto mieć na uwadze takie firmy i nie szukać innych. Charakteryzują się one większym doświadczeniem w motoryzacji.Maszyny transportowane są dla wielu przedsiębiorstw oraz firm. Można transportować maszyny budowlane oraz rolnicze takie jak:

 • glebogryzarki;
 • agregaty;
 • siewniki;
 • ciągniki;
 • kopaczki;
 • opryskiwacze;
 • kombajny;
 • sadzarki;
 • brony.

W oferowanym transporcie maszyn można także znaleźć usługi przewożenia maszyn budowlanych:

 • koparek;
 • ładowarek;
 • wózków widłowych;
 • podnośników.

Każda firma transportowa oferuje usługi transportu pojazdów oraz maszyn dla:

 • firm budowlanych;
 • firm handlowych;
 • zakładów produkcji rolnej;
 • przedsiębiorstw budowlanych.

Wiele maszyn zarówno rolniczych jak i budowlanych musi zostać wykonane za pomocą lawety. Poznań to miasto oferujące usługi wielu firm pomocy drogowej.


Auto u mechanika? Możesz jeździć rowerem lub skorzystać z auta zastępczego

Auto zastępcze oraz autoholowanie- Poznań

Wiele firm pomocy drogowej oferuje usługi z wykorzystaniem lawety. Gdy podczas podróży zepsuje się auto, a jego naprawa na miejscu staje się niemożliwa, należy skorzystać z lawety. Dzięki niej transport pojazdów uszkodzonych do mechanika przebiega sprawnie i szybko. Po zdarzeniu drogowym zawsze pomoże Ci laweta. Poznań to rozwijające się wciąż miasto, które oferuje szeroki zakres usług związanych z autoholowaniem. Kiedy auto będzie już bezpieczne w odpowiedniej pomocy drogowej, należy zastanowić się nad autem zastępczym. Zawsze bardziej opłaca się wynająć takie auto, niż podróżować taxi czy uberem. Jeśli mamy taką możliwość oczywiście warto przesiąść się na rower, natomiast kiedy taka opcja nie jest możliwa, warto pomyśleć właśnie o aucie zastępczym.

Jak można zauważyć jedna pomoc drogowa świadczy wiele usług. Warto jest korzystać z usług jednej firmy, mając w kontaktach jeden numer i jednego sprawdzonego mechanika. Czy korzystne dla nas jest korzystanie z każdej usługi od kogoś innego, kiedy możliwe jest połączenie tego wszystkiego i skorzystanie z usług tylko jednej firmy, która kompleksowo pomoże każdemu kierowcy ze wszystkimi problemami związanymi z autem.

Artykuł przygotowany przy współpracy z firmą Fast- Trans, która zajmuje się pomocą drogową w Poznaniu.