MotoNews.plWitaj w MotoNews.pl | zaloguj się  
Motoryzacja bliżej Ciebie 
Samochody, motoryzacja, opinie
Daihatsu

Daihatsu opinie, samochody, testy, opisy modeli

Daihatsu

Daihatsu A-Concept

Daihatsu A-Concep 5 28.07.2011 Daihatsu pokazało podczas dziewiętnastej międzynarodowej wystawy motoryzacyjnej w Indonezji nowe studium o nazwie A-Concept. To małe autko przystosowane do potrzeb miejscowego rynku. Projektując A-Concept Daihatsu skupiło się głównie na ...  »

Nigdy nie będziesz za stary na Daihatsu Copen

Nigdy nie będziesz za stary na Daihatsu Copen 23.05.2008 Hugh Martin-Leake z Wielkiej Brytanii i jego przyjaciółka Rosemary Blakiston wspólnie mają 177 lat i są żywym dowodem na to, że nikt nie jest zbyt stary na to, aby cieszyć się jazdą na świeżym powietrzu w Daihatsu Copen. ...  »

Salon Samochodowy w Tokio: Daihatsu Tanto

Salon Samochodowy w Tokio: Daihatsu Tanto 19.10.2007 Pisaliśmy niedawno o koncepcie Mud-Master C, który w Tokio zaprezentuje Daihatsu. Oprócz tego zwiedzający japońską wystawę będą mogli się przyjrzeć nowym wersjom modeli Tanto i Tanto Custom. ...  »

Salon Samochodowy w Tokio: Daihatsu Mud Master-C

Salon Samochodowy w Tokio: Daihatsu Mud Master-C 17.10.2007 Mud Master-C brzmi jak przydomek jakiegoś słynnego rapera, jednak jest nazwą nowego konceptu przygotowanego przez Daihatsu. Jego nazwa po polsku brzmiałaby dość śmiesznie – a mianowicie "Błotny Mistrz"-C ... ...  »

Koncepcyjny kabriolet Daihatsu

Koncepcyjny kabriolet Daihatsu 24.09.2007 Daihatsu przedstawiło model koncepcyjny ukazujący przyszły kształt sportowych kabrioletów. Firma promuje go jako samochód dla dorosłych, którzy chcą poczuć wiatr we włosach podczas jazdy. ...  »
Daihatsu - pozostałe artykuły ...
  opinie
Daihatsu Gran Move kombi 1.5
Daihatsu Gran Move
Daihatsu Charade gti
Daihatsu Rocky HardTOP 2.8TD długi
Daihatsu Sirion 1,0
Opinie o Daihatsu
  auto dnia
Daihatsu Feroza
  galeria
strona głównaredakcjaforum samochodoweregulaminreklama

Copyright © 1999-2015 MotoNews.pl
Regulamin i warunki korzystania z serwisu