NOWA OMEGA - NASTĘPCA w prostej lini? - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
ech, to na pewno nie jest nowa Omega. Krazy to juz od x lat i nic poza tym nie poszlo.
Natomiast Omega z Australii juz jezdzi i moze ja wykupi Opel
  
 
A Brazylijczycy już klepią nową Omegę
link

[ wiadomość edytowana przez: Szcurek dnia 2007-11-22 12:37:39 ]
  
 
Cytat:
2007-11-13 16:44:03, mpaolos pisze:
No państwo drodzy, wygląda na to że GM myśli o aucie w prostej lini OMEGI poczytajcie artykuł z gazeta.pl pozdrawiam/mpaolos



A mi sie nie podoba.Wygląda jak skrzyzowanie mondeo z vectrą.

[ wiadomość edytowana przez: KiVash dnia 2007-11-22 14:35:31 ]
  
 
Cytat:
2007-11-22 14:34:46, KiVash pisze:
A mi sie nie podoba.Wygląda jak skrzyzowanie mondeo z vectrą.



dokładnie to samo mi sie nasuneło...leci starszym mondeo... jesli juz mialbym cos wybierać w klimacie to nowa Honda Legend
  
 
Cytat:
2007-11-22 11:54:29, fatboy82 pisze:
ech, to na pewno nie jest nowa Omega. Krazy to juz od x lat i nic poza tym nie poszlo. Natomiast Omega z Australii juz jezdzi i moze ja wykupi Opel


jeśli to nie jest omega to ja jestem krasnalem spytajcie pracowników salonów oni juz wiedza że w przyszłym roku rozpoczna sprzedaz nowej omegi . odnosnie wczesniejszych zdjęć w postach powyżej sa vektry nowe . dysponuje róznymi zdjeciami vektr i przyszłych omeg.
ten holden równiez jest bardziej zbliżony do vektry. Trzeba SZEROKO OTWPRZYC OCZY A WTEDY WSZYSTKO WIDAC
  
 
ja tylko mowie, ze ta fota, do ktorej dales link chodzi juz od kilku lat jako nowa Omega. Jesli bedzie taka na Europe, to ja sie bardzo uciesze bo bardziej mi sie podoba niz ta Australijska. Choc ja sie juz przestalem ludzic ze taka zrobia, ot co.
  
 
Kolego winklerw, to co nam zaprezentowałeś to tylko inspirowana koncepcyjną Insignią wizja artystyczna (czyt. photoshop) sprzed 4 lat o tym, jak mogłaby wyglądać nowa Omega (ale oczywiście tak nie będzie wyglądać). Jeżeli nadal tego nie łapiesz to poniżej porównanie obydwu:



Cytat:
jeśli to nie jest omega to ja jestem krasnalem

Chyba musisz iść schować się za kubek.

Cytat:
Trzeba SZEROKO OTWPRZYC OCZY A WTEDY WSZYSTKO WIDAC

No właśnie, czas najwyższy zastosować się do własnej złotej myśli.

Cytat:
spytajcie pracowników salonów oni juz wiedza że w przyszłym roku rozpoczna sprzedaz nowej omegi

Pytam od 3 lat i nikt nic nie wie, bo i skąd mają wiedzieć skoro Opel nie ma nawet prototypu tylko 4-letni koncept? Oczywiście pozostaje kwestia przemarkowania Holdena VE, ale oficjalnego potwierdzenia wciąż brak. Tyle rewelacji na ten temat.

Cytat:
dysponuje róznymi zdjeciami vektr i przyszłych omeg.

Podziel się nimi ze światem, może pomożesz w końcu podjąć Oplowi decyzję co dalej

Cytat:
ten holden równiez jest bardziej zbliżony do vektry.

Zbliżony tzn. że stoi obok w salonie? Bo innego zbliżenia sobie nie wyobrażam - Commodore VE to zbudowany od podstaw samochód segmentu E, z Vectrą ma tyle wspólnego co Kaczyński z honorem i uczciwością.

Się rozpisałem
 
 
opel
http://winklerw.wrzuta.pl/obraz/xfO3wFN6H1/omega_c omega?

[ wiadomość edytowana przez: winklerw dnia 2007-11-23 11:30:40 ]
  
 
i co z tego wynika?
strony nie wygladaja na oficjalne strony Opla...
  
 
Cytat:
2007-11-23 11:41:07, fatboy82 pisze:
i co z tego wynika? strony nie wygladaja na oficjalne strony Opla...


a wynika ztego ze jedno ze zdjęć które przedstawiłem pokazuje taki sam model samochodu tylko że ze znaczkiem opla

[ wiadomość edytowana przez: winklerw dnia 2007-11-28 14:55:35 ]opelopel

[ wiadomość edytowana przez: winklerw dnia 2007-11-28 14:57:56 ]
  
 
Photoshop przyjacielem Twym jak to podkreslil Immo.
Jak wkleje Ci znaczek opla na stare concepty E38, to tez uznasz i bedziesz nas niewiernych karcil, za to ze ciezko jest nam uwierzyc w Twoje przeslanie ?
  
 
Najbardziej to ten wygląda na 'omege' masywny przod, chodź wygląda to jak astra 3 rozciągnieta w photoshopie .


Ten holden commodore to jakies nieporozumienie - wygląda to jak jakiś chevrolet (deawoo). Nie skakałbym z radości po przeczytaniu artykułu z gazety.pl

Żadne z tych pseudo-fotek moim zdaniem nie reprezentuje omegi.
  
 
aleśta sie spalili
foty od wieków już krążą po sieci i gówno z tego bedzie a nie omega

myślę, że gm nie odważy sie dac tego holdena jako flagowca z błyskawicą i prędzej puści to w postaci chevroleta

ten model chyba jest zwyczajnie za słaby i zbyt pospolity...

  
 
A... odgrzeje kotleta:

- po niemiecku: Neuer Omega

- skrócona wersja po angielsku: XTS to become new Opel flagship model
  
 
Cytat:
2012-07-24 20:56:35, pydzik pisze:
A... odgrzeje kotleta: - po niemiecku: Neuer Omega - skrócona wersja po angielsku: XTS to become new Opel flagship model


Drugi link nie bangla.
  
 
może o to chodziło:

link poprawiony

-----------------
Stahu
  
 
Wygląda jak wieloryb. Waży raczej ponad 2T...
  
 
Sorry za tego linka.

XTS w wesji 4WD z 3.6 v6 waży 1,9t, taki zestaw ma 160KM na tone.

  
 
na "fotoshopach" z pierwszego linka jest XTS z dość nieudolnie wklejonym przodem i tyłem z insygni, a w środku zmienili chyba tylko znaczek na kierownicy...

  
 
co to za omega z napedem na przod?