Blacha lakier i reszta padaki

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam wszystkich!!!
No i moj Rysio doczekal sie odbudowy. Wjechal po nowym roku na lakiernie i sie spawa. Bede wrzucal powoli fotki i ''budowy'' Ryszarda.Moze ma ktos Tylnia klape nie ruszana jeszcze palikiem ani niczym innym w rodzaju ''co artysta mial na mysli'' to ja chetny bo moja trzeba zbudowac w tej chwili.
Pozdrawiam
  
 
Tylną klapę mam , ale muszę ją odkopać spod sterty innych szpejówi i obejrzeć , bo nie widzieliśmy się od 1,5 roku ...
  
 
OK czekam z utesknieniem i mam cicha nadzieje ze jej nie zjadlo
  
 
Zukowaty trzymam kciuki za Twoj projekt
pozdrawiam.
  
 
Cytat:
2008-01-19 09:25:15, Zukowaty pisze:
OK czekam z utesknieniem i mam cicha nadzieje ze jej nie zjadlo


No , niestety - wykrakałeś ! Praktycznie została z niej szyba z uszczelką , oraz mechanizm tylnej wycieraczki , cała reszta tj. blacha musi teraz przejść reinkarnację , żeby znowu być samochodem ...
Z pozostałości Ritma mam oba zderzaki , przednie błotniki , atrapę z lampami , maskę . Wszystko w kolorze morski metalic .

[ wiadomość edytowana przez: schab dnia 2008-01-20 13:56:46 ]
  
 
Szkoda,wielka szkoda.pomysle nad tymi blotnikami przednimi bo jeszcze nie pozdejmowalem listew i nie wiem co tam pod spodem. Dzieki i pozdrawiam.
  
 
Pochwale sie Nabylem wczoraj klatke bezpieczenstwa do mojego Ryszarda Teraz to juz naprawde bedzie straszyl...
  
 
Wie ktos czy klapa w 1 i 2 Ritmo sa takie same?? Mam do kupienia w niezlym stanie ale nie moge sie na foto dopatrzec roznic...
  
 
Cytat:
2008-01-29 11:12:30, Zukowaty pisze:
Wie ktos czy klapa w 1 i 2 Ritmo sa takie same?? Mam do kupienia w niezlym stanie ale nie moge sie na foto dopatrzec roznic...


Są takie same , w "3" też ! Różnić się mogą tylko sprężynami gazowymi do podnoszenia klapy . Ritmo I miało dwie sprężyny , III - tylko jedną . Może II nie miała 1,5 szt ? Zresztą bez problemu da się dorobić drugą sprężynę , bo jedna nie zdaje egzaminu .
  
 
Wiem bo ja mam w 2 serii tylko 1 sprezyne,teleskop czy zwal jak zwal i tak sobie to chodzi. Dzisiaj wlasnie kupilem z jakiegos szrotu w szczecinie klape.Nawet sie to trzyma kupy przynajmniej w porownaniu do mojej ktora trzymala sie na lakierze.Jutro dorzuce foty klapy bo bo staram sie sciagnac je z poczty z onetu ale jak na razie 15min i polowa fotki.

[ wiadomość edytowana przez: Zukowaty dnia 2008-01-29 20:29:57 ]
  
 
Foto


[ wiadomość edytowana przez: zoom dnia 2008-01-31 10:43:40 ]
  
 
Nie ma bezposrednich linkow do zdjec wiec edytowalem Twojego posta. Mam nadzieje ze sie nie obrazisz
Co do klapy to bardzo zaluje ze dalem mojego ritmo na zyletki bo u mnie to nie bylo ani grama rdzy. Tylko drzwi byly takie sobie.
Ale teraz to juz za pozno.
Pozdrawiam
  
 
Na jakim etapie prac jesteś?
Chciałeś beemki pogonić a 4 Youngtimer Party się powoli zbliża.
https://www.motonews.pl/forum/?op=fvt&t=205618&c=0&f=25
  
 
Niestety o marcu moge juz raczej zapomniec. Autko jest juz w rekach blacharza ale lakieruje u znajomego lakiernika a on jeszcze robi dla siebie Fiata X 1/9 i moj bedzie musial poczekac az tamten wyjedzie bo on go nie wystawi na wilgoc przed zrobieniem-taki sam zboczeniec jak my. Ale nie ma co sie martwic bo we wrzesniu nastepny zlot. Jak ktos chetny to przed wakacjami moje pudelko bedzie juz napewno smigac po Poznaniu to mozna sie styknac a wczesniej to ogladnac tylko podczas prac w Łodzi. Przytargalem ta klatke bezpieczenstwa w koncu z niemiec i jest zajebista dolacze foty jak tylko porobie bo jestem w Danii teraz- tj. za jakies 2 tyg i bede prosil o kolejne zmoderowanie mojego posta hehe. Jak wejdziecie na foto z ritmo to w innym albumie na onecie jest tez moj Seat 850. Pozdrawiam
  
 
Oto moja klateczka Klatka