Wiera 2107 by Broda - Strona 7

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
no to z urwanym drążkiem nieco podobnie, z tą różnicą że fajnie buja tyłkiem na boki
  
 
Szokolad, pewno dlatego że jestem starszy to to przeżyłem

  
 
swoją drogą, drążki, amory to pikuś
mi sie kiedyś na dohamowaniu drążki kierownicze poskładały i zrobiła sie mega zorbieżność a jak mnie bokiem postawiło to się zwrotnica przełamała i nie mogłem koła wyprostować stojąc bokiem na mecie odcinka, wcale nie śmiesznie było
  
 
Przecież to nie twoje auto.
  
 
a czyje ?
to 7ka przed pomalowaniem na czerwono-czarno proszę bardzo
  
 
Przez chwilę nic nie pisałem a w tym czasie zbierałem części i w końcu udało się poskładać całość. Choruję na Datsuna 510, jako że mnie na niego nie stać to postanowiłem Ładę poprzerabiać trochę w japońskim stylu i oto efekty:









  
 
elegancko tylko że koła poza obrys samochodu wystają, pały mogą (acz nie muszą) się czepiać
  
 
Wspaniała!

Są jakieś foty w większej rozdzielczości? Jakie koła?
  
 
miały lekko wystawać
  
 
Skąd wziąłeś takie przekozackie lustra?
  
 
kupiłem na ebay'u z anglii
  
 
Podpinam się pod pytanie, jakie koła???

Wygląda mega.

Cytat:
2016-05-14 22:22:23, BigRomek pisze:
Wspaniała! Są jakieś foty w większej rozdzielczości? Jakie koła?

  
 
To o ja się spytam - o nadkola?

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
Koła to Japan Racing JR10 8 cali, ET jakoś 20 czy coś koło tego. Z przodu dystanse 30mm na koło z tyłu 60mm na koło. Poszerzenia z nissana s13, wymagały nieco pracy z opalarką bo trzeba je dopasować pod ładę ale nie jest to jakos strasznie trudne. Warunek że muszą być te nadkola z ABS'u
  
 
Dzisiaj doszły kolejne gadżety Coraz bardziej mi sie to autko podoba





  
 
kozak
a te pasy to oryginał Takata czy podróbki ? jakie masz okucia i zamek - aluminium i plastik czy stalowe ?
zastanawiam się nad takimi pasami od dawna ale boje się że kupie aluminium z plastykiem i w razie W rozleci się to tak jak u kumpla w Polonezie i w gipsie będę tak jak chłopaki pilotowi wręcz mostek pękł bo okucia nie wytrzymały a pasy się w ch.. naciągnęły jak drzewo środkiem zebrali taki strzał

[ wiadomość edytowana przez: SzokoLada dnia 2016-05-27 08:54:04 ]
  
 
Takata, jak to ładnie nazywają "replika" czyli podróba ale klamra i okucia są metalowe. Nie ma nic z aluminium i plastiku więc może coś poprawili. Wyglądają dość solidnie
  
 
Nie takata ale fejki. Na bezpieczeństwie nie ma co oszczędzać.
link
  
 
Nie zamierzam startować w rajdach więc spokojnie połowa chłopaków w drifcie lata na tych pasach
  
 
doszły kolejne gadżety niedawno kleiłem numery a dzisiaj zamontowałem wreszcie kierownicę Nardi Torino. Cieszę się z niej jak małe dziecko
Gdyby ktoś chciał to kiera Monte Carlo nie będzie mi już potrzebna więc mogę ją sprzedać