Skargi i pochwały-> opinie o osobach handlujacyh na forum - Strona 104

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
kasa dzisiaj zwrócona....... sprawa zakończona!!!! cofam poprzedni post
  
 
+ dla dt01
  
 
Witam jakis czas temu zakupilem silnik od Michala Dudy "Mike. " Oto taka specyfikacje silnika mi podeslal:

pierwszy silnik ma taką specyfikacje:
wałek kopia 555(nowy)
głowica (nowa po małym przebiegu ) 5mm
gaźnik zrobiony od A do Z
lekki zamach wyważony z wałem i korbami,
korby wypolerowne
wal z bisa po szlifie z nowymi panewkami
lekkie koło rozrządu
duże alu kółko na alternator
aluminiowe osłony popychaczy



Okazało sie ze tak wałek to jakiś rewar 295, lekkie korby to nie wiem jak u niego wyglądają. Seryjne korby, zamach oryginalny,wal to chyba z trabanta, gaznik chyba przejechał rajd paryz-dakar, rozrzad seryjny. Silnik stal jakis czas nie ruszany, bylem za granicami rp. Teraz właśnie zabrałem sie za jego składanie, silnik przyszedł w częściach nie wiem czemu. Wiec Duda jesli masz chec sie dogadac dzwon 503-419-002 jesli nie spotkamy sie w sadzie. Mam każda wiadomosc od ciebie oraz wplate za silnik i potwierdzenie oraz świadków.


Jesli post jest w zlym miejscu prosze o przeniesienie admina albo moda w odpowiedni dzial

[ wiadomość edytowana przez: Pieki7 dnia 2013-02-15 15:53:06 ]

[ wiadomość edytowana przez: Pieki7 dnia 2013-02-15 16:34:45 ]
  
 
No raczej powinien być tu:
https://www.motonews.pl/forum/?op=fvt&t=84728

A próbowałeś się z nim kontaktować czy tak od razu walisz z grubej rury ?
  
 
Jesli ktos robi cos takiego to nie bede sie z nim kontaktować zeby kogos innego nie zrobil w balona....To nie 200 zl tylko 1300.
  
 
Nie bronię gościa ale różne rzeczy się zdarzają , sam kiedyś wysłałem odwrotnie paczki i nie poszły do właściwych odbiorców . Więc może od kontaktu powinieneś zacząć bo może to zwykły ludzki błąd i ty dostałeś serię a ktoś dostał twój pomodzony silnik.
  
 
Cytat:
2013-02-15 15:50:39, Pieki7 pisze:
Witam jakis czas temu zakupilem silnik od Michala Dudy "Mike. " Oto taka specyfikacje silnika mi podeslal: pierwszy silnik ma taką specyfikacje: wałek kopia 555(nowy) głowica (nowa po małym przebiegu ) 5mm gaźnik zrobiony od A do Z lekki zamach wyważony z wałem i korbami, korby wypolerowne wal z bisa po szlifie z nowymi panewkami lekkie koło rozrządu duże alu kółko na alternator aluminiowe osłony popychaczy Okazało sie ze tak wałek to jakiś rewar 295, lekkie korby to nie wiem jak u niego wyglądają. Seryjne korby, zamach oryginalny,wal to chyba z trabanta, gaznik chyba przejechał rajd paryz-dakar, rozrzad seryjny. Silnik stal jakis czas nie ruszany, bylem za granicami rp. Teraz właśnie zabrałem sie za jego składanie, silnik przyszedł w częściach nie wiem czemu. Wiec Duda jesli masz chec sie dogadac dzwon 503-419-002 jesli nie spotkamy sie w sadzie. Mam każda wiadomosc od ciebie oraz wplate za silnik i potwierdzenie oraz świadków. Jesli post jest w zlym miejscu prosze o przeniesienie admina albo moda w odpowiedni dzial [ wiadomość edytowana przez: Pieki7 dnia 2013-02-15 15:53:06 ] [ wiadomość edytowana przez: Pieki7 dnia 2013-02-15 16:34:45 ]



Dobre, leć do sądu - notabene uwielbiam takich gości, od razu lądują na czarnej liście niepoważnych kontrahentów (mowa o Tobie oczywiście jakby było trudno się domyślić).

Tak z ciekawości jakiś czas temu to ile dokładnie czasu? A TUTAJ podobno już taki silnik sprzedałeś...
  
 
Tak sprzedałem , jak bylem w niemcowni mechanik mi to zlozyl. 2 razy sie przejechałem i na rajdzie sie wycofalem,wydawało mi sie oka. Sprzedałem go i wczoraj sie dowiedziałem ze z danej specyfikacji nie ma prawie wogyule nic. I jestem w plecy kasę i przesyłkę. Wiec nie rozumiem twojej obrony. Ja nie mam nic bo silnik naprawde chodzil mi super. Tylko chodzi mi o części, albo o części które miały byc a ich nie bylo....


[ wiadomość edytowana przez: Pieki7 dnia 2013-02-15 19:41:13 ]
  
 
Chwilę wcześniej pisałeś , że zabrałeś się za jego składanie a teraz , że go sprzedałeś .
Od początku mi coś śmierdziało.
  
 
ludzie masakra ....co smiedzialo.
  
 
Cytat:
2013-02-15 19:27:24, Pieki7 pisze:
Tak sprzedałem , jak bylem w niemcowni mechanik mi to zlozyl. 2 razy sie przejechałem i na rajdzie sie wycofalem,wydawało mi sie oka. Sprzedałem go i wczoraj sie dowiedziałem ze z danej specyfikacji nie ma prawie wogyule nic. I jestem w plecy kasę i przesyłkę. Wiec nie rozumiem twojej obrony. Ja nie mam nic bo silnik naprawde chodzil mi super. Tylko chodzi mi o części, albo o części które miały byc a ich nie bylo.... [ wiadomość edytowana przez: Pieki7 dnia 2013-02-15 19:41:13 ]



Tylko potwierdzasz co napisałem wcześniej... zaskarż jeszcze mechanika.. najlepiej od razu dwie sprawy sądowe.. mnie 3 za pomówienia może coś ugrasz

Jeszcze dodam, że osobie która kupiła od Ciebie silnik, a za pewne czyta to forum, radzę dochodzić swoich praw i kierować wszelkie reklamacje do Ciebie. Ty jesteś w pełni odpowiedzialny za sprzedawany towar i sprawdzenie jego zgodności ze specyfikację przed sprzedażą. Jak dla mnie próbujesz zrzucić odpowiedzialność na kogoś innego wypisując bzdury i oczerniając uczciwych ludzi. Dostałeś silnik w częściach to tym bardziej miałeś możliwość zweryfikować co zakupiłeś przed poskładaniem.


[ wiadomość edytowana przez: dommel dnia 2013-02-15 22:07:05 ]
  
 
rece odadaja. czlowiek pisze o swojej krYwdzie a wy tutaj jeszcze po nim jedziecie. niech sie zlodziejstwo szerzy.. nie mozecie zrozumiec ze czlowiek sie jie zna
zresztq zaraz sie znajdzie adwokat. pozdro
  
 
rece odadaja. czlowiek pisze o swojej krYwdzie a wy tutaj jeszcze po nim jedziecie. niech sie zlodziejstwo szerzy.. nie mozecie zrozumiec ze czlowiek sie jie zna
zresztq zaraz sie znajdzie adwokat. pozdro
  
 
Kupił > nie sprawdził > złożył > pojeździł > sprzedał > dowiedział sie > jest w plecy bo musi pewnie unieważnić tranzakcie.
  
 
Wiecie co wam powiem...Rece opadają. Mam nauczkę na przyszlosc. Sprawę załatwię w swoim zakresie. Pozdro
  
 
ale na co Ty się żalisz ?chyba na swoją głupotę... 14 dni od zakupu mogłeś reklamować że coś jest nie tak , jeździłeś , sprzedałeś , kto teraz wie ile części podmieniłeś w między czasie ,Ty albo Twój mechanik, a może ten który kupił robi Cię w wała, piszesz że silnik po poskładaniu robił robotę ... Bzdura jakaś ...
  
 
Nie będę sie juz odzywać na ten temat. Temat jak dla mnie na tym forum zamknięty
  
 
Cytat:
2013-02-16 09:30:20, Pieki7 pisze:
Nie będę sie juz odzywać na ten temat. Temat jak dla mnie na tym forum zamknięty



Niestety trafiłeś na forum ludzi myślących a nie przytakujących każdej napisanej bzdurze - takie gadki to wrzuć na forum Dacii.

Raz miałem taki przypadek - coś sprzedałem, wysłałem a za jakiś czas gość mi pisze że komuś odsprzedał ten to dostał pocztą i coś było połamane więc ja pewno mu takie połamane już wysłałem. Szczegół w tym, ze gość coś ode mnie kupił, dostał, nawet nie raczył sprawdzić czy wszystko OK i sprzedał dalej wysyłkowo. Klient mu reklamuje a on do mnie z pretensjami że mu uszkodzone sprzedałem - tylko po drodze była przesyłka dwukrotna, nie wiadomo co on z tym wyprawiał i do tego czy nie sprzedał takiemu samemu naciągaczowi jak on sam. Od razu go w kosmos wysłałem, jeszcze mi na koniec ściemniał, że nic się nie stało i przepraszał że do mnie z pretensjami się skierował... widzę tutaj duże podobieństwo.
  
 
+ dla Qba126 za dil z klawiaturą
  
 
Nie chce się wtrącać ale zamknięty nie zamknięty.. Poważne oskarżenia padły...