Skargi i pochwały-> opinie o osobach handlujacyh na forum

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
proponuje dac jako przyklejony
prosze pisać swoje opinie o osobahc z ktorymi handlowaliscie -> tak kupującyh jaki i sprzedających

pozwoli to na unikniecie w przyszłosci straty kasy lub innych kłopotów
  
 
Ja chciałem pochwalić Strongiego bo po tym jak sprzedał mi klatke to ostro sie nawaliliśmy ze nie pamietam jak wróciłem do domu. Polecam tego handlowca
  
 
jak dla mnie pomysł dobry, serio serio. nie zeby kogos oczernic itp tylko zeby zadnej wtopy nie było. co modzi na to? jak moze byc to dopisze za niedlugo moje typy
  
 
Ja chciałem pochwalić Domana
Jak na razie kupiłem od niego lusterko chromowane.
Jak tylko doszedł do niego przelewik, to wysłał i następnego dnia pan z poczty dostarczył mi je
Towar oczywiście najwyższej jakości
PZDR
  
 
POLECAM - Yapko, Nazik, Zolatr - z nimi nie mialem problemu.
  
 
ja polecam Garii sprzedał mi piekne tarcze z cc polecam tez Bartecki za zegary i kiere ccs towar tani i dobry
  
 
no ja tak samo Barteckiego polecam , Darallye, Widynek tez sie spisal moze nie do konca ale u mnie ma pozytywa ajjj, Zoltara mozna polecic ale to leniwa menda jest i trzeba negocjowac za pomoca tanich win , wtedy sie zbiera szybciej Garii tez dobry sprzedawiec z Madcarem handlowalem kiedys wiec tez nie moge narzekac, definitywnie nie polecam Buksona i odradzam jakiekolwiek kontakty handlowo-uslugowe. Jesli kogos pominieto to sorki, odezwac sie, ogolnie duzo zakupow robilem na forum

aha no i oczywiscie polecam siebie
  
 
bo na tanich winach od razu siem robota pali w rencach

polecam: 2rotor, bartecki, evilone, rallyfilip, N_I_T_R_O, madcar, pterock i pania w żabce bo ma zawsze dobre i tanie komandosy

i siebie
  
 
pat o mnie zapomniales
  
 
no tak- Boombel expert od tanich Bambino ;D
  
 
no tak- Boombel expert od tanich Bambino ;D
  
 
polecam DamianaS kupiłem zderzaczek od niego i przyszedł w stanie takim w jakim miał być.
  
 
no Damian tez mi kiedys spylil tanio fotele - za 10 plnoww na zlocie w Tychach z 2 lata temu. jeszcze mial takiego padajacego kaszlaka;D Damian pamietasz?
  
 
odradzam buksona.
  
 
polecam jara128 - ja mu jeszcze niestety ie odesłałem co miałem odesłac ale pamiętam o tym to jakbym siebie nie polecał prawie
  
 
polecam kabula (liczniki), evilone'a (pol silnika chyba ), barteckiego (rozrusznik). dziekuje przy okazji mamie za fundusze na te zakupy
  
 
a ja polecam staska,tadzika128,rina125,barta128,drag-ona,azazela20,3zeR_MDS-a, i innych o ktorych sobie nie przypomnialem
  
 
Ja polecam też Barta i Stasia...co prawda przez necik od nich nie kupowałem, tylko osobiście, ale wszystko w porządku....znaczy silnik od Stasia to sie dopiero okaże, ale myśle że bubla by mi nie upchnął
Aha, Bart pamiętam o zderzaczkach, ale muszę się odkuć po kupnie kanta...w przyszły wekend biore zderzaczki
PZDR
  
 
tak pamietam te foteliki... i jak sluza jeszcze ???

ja odradzam mufaza obiecywal ze wysle czesci do 3p nei wyslal dlugo prosilem ale zwodzil i wkoncu ich nie otrzymalem... bukson tez nie nalezy do tych sprzedawcow ktorym warto zaufac...

jako kupujacych poleceam Pat_kdb, oraz owz nie bylo problemow z platnosciami itp. i dziekuje jarowi za skany z listwa kier. kiedys cus kupowalem jeszcze od czuczu tez nie bylo problemu...
  
 
W kolejnosci alfabetyczynej polecam:
Boombel- za kierownice
Krzych00- za spinki
Moch- waku

wiecj osob nie pamietam