MotoNews.pl

Nowy Suzuki Swift

16 lipca 2013

Kategoria | Premiery
Marka, model | ,
Suzuki Swift 10

Nowy Suzuki Swift jest już dostępny na polskim rynku. Japoński kompakt zyskał nową stylizację nadwozia oraz odświeżone wnętrze. Suzuki Swift to samochód kompaktowy o sportowym charakterze. Dzięki niskiemu zużyciu paliwa i walorom ekologicznym idealnie trafia w potrzeby współczesnego klienta. Wytwarzany w siedmiu zakładach produkcyjnych na świecie, jest sprzedawany w ponad stu krajach na wszystkich kontynentach. Teraz na polskim rynku debiutuje odświeżona wersja tego popularnego kompaktu.

Nowy Swift otrzymał bardziej stylowy wygląd, dzięki zmodyfikowanemu przedniemu zderzakowi oraz masce silnika. Wprowadzono także nowy kształt maskownicy lamp przeciwmgłowych. W wersji Premium światła do jazdy dziennej oraz dodatkowe światło STOP wykonano w technologii LED. Lusterka boczne zostały zintegrowane z kierunkowskazami. Wnętrze samochodu także zyskało odświeżony wygląd. Dostępne nowe wzory tapicerki siedzeń, stosowane w wersjach wyposażenia Club oraz Comfort-Premium, są trwałe i praktyczne. Zmieniono również wzór felg aluminiowych. Dzięki zastosowanym modyfikacjom Nowy Swift jest jeszcze atrakcyjniejszy i nowocześniejszy, dostosowując się do aktualnych trendów oraz rosnących oczekiwań klientów.

Suzuki Swift dostępny jest w dziewięciu kolorach nadwozia, w tym dwóch nowych: ciepłym, słonecznym Sunburst Yellow Metallic oraz głębokim, kobaltowym Boost Blue Pearl Metallic.

Zdjęcia: Suzuki