Chevrolet Cruze z MyLink niedługo w Polsce

Chevrolet Cruze z MyLink niedługo w Polsce13.11.2012
Odświeżona gama kompaktowego Chevroleta Cruze’a dopiero co zawitała w polskich salonach sprzedaży, a już producent przygotowuje kolejne atrakcje dla tego modelu. Już w styczniu klienci będą mogli nabyć Cruze’a z ...

...multimedialnym systemem Chevrolet MyLink. Jednak tylko pod warunkiem, że wybiorą jedną z dwóch najbogatszych wersji wyposażeniowych kompaktowego samochodu: LT+ lub LTZ.

System Chevrolet MyLink wyświetla zawartość smartfona na wysokiej rozdzielczości siedmiocalowym, kolorowym wyświetlaczu dotykowym. System łączy się z telefonem lub innymi urządzeniami do przechowywania danych (odtwarzacze MP3, iPod, iPad, itd.) przez port USB lub za pomocą technologii bezprzewodowej Bluetooth. Wyposażono go również w dedykowane łącze, które umożliwia podłączenie odtwarzaczy muzyki lub smartfonów, które nie posiadają gniazda USB oraz nie współpracują z technologią Bluetooth.

System MyLink zapewnia kierowcy pełną łączność z telefonem, a także oferuje równie łatwy dostęp do osobistych list odtwarzania, galerii zdjęć, książki telefonicznej oraz innego rodzaju zapisanych danych

Podczas postoju podróżni mają również możliwość oglądania filmów i zdjęć. Mimo iż system wykorzystuje najnowocześniejszą technologię, jest niezwykle prosty i intuicyjny w obsłudze. W późniejszym czasie będzie można pobrać wiele dedykowanych aplikacji, dających możliwość aktualizacji systemu Chevrolet MyLink i dostosowywania go do swoich własnych potrzeb. Na początku przyszłego roku do salonów sprzedaży trafi również Chevrolet Aveo z systemem MyLink, a wiosną ofertę uzupełni najnowszy miejski SUV Chevroleta – Trax.

Źródło: Chevrolet, opracowanie: BM