CUPRA DarkRebel - wirtualny samochód sportowy

CUPRA DarkRebel - wirtualny samochód sportowy25.04.2023
CUPRA przesuwa granice designu motoryzacyjnego, prezentując na konferencji podsumowującej 5-lecie istnienia marki wirtualny samochód sportowy - CUPRA DarkRebel.

CUPRA DarkRebel jest pierwszym samochodem pokazowym zaprezentowanym w Metahype, przestrzeni CUPRA w Metaversie. Showcar został zaprojektowany z okazji wejścia CUPRY w nowy wymiar, w którym emocje i przekraczanie granic są siłą napędową marki.

CUPRA DarkRebel

​Showcar DarkRebel charakteryzuje się ostrymi liniami i atletycznymi proporcjami samochodu sportowego. Projekt zwraca uwagę dzięki ostremu wyglądowi przodu, długiej masce ​​inspirowanej kształtem strzały, która zapewnia maksymalne poczucie prędkości.

Kabina została przesunięta do tyłu, aby uzyskać idealne proporcje. CUPRA DarkRebel to samochód zorientowany na kierowcę, z radykalnym wnętrzem z progresywnymi fotelami kubełkowymi, kierownicą i dźwignią zmiany biegów.

CUPRA DarkRebel

"Po 5 latach budowania marki CUPRA w dzisiejszym świecie nadszedł czas, aby pomyśleć o kolejnym kroku. To nasze kolejne marzenie. CUPRA DarkRebel to ostateczna interpretacja naszej wizji – mówi Wayne Griffiths, dyrektor generalny CUPRA."

Źródło: CUPRA