CUPRA ogłosiła nowy cennik modelu Born

CUPRA ogłosiła nowy cennik modelu Born05.07.2024
CUPRA opublikowała nowy cennik modelu Born. Oferta dotyczy pojazdów z roku modelowego 2025. Polscy kierowcy mogą zdecydować się na wersję podstawową pojazdu lub specjalną - Advantage Edition.

Cennik wersji podstawowej CUPRY Born

W ofercie producenta znajduje się CUPRA Born e-boost z akumulatorem 59 kWh o mocy 231 KM w kwocie podstawowej 183 700 zł brutto. W leasingu Jak Abonament rata miesięczna wynosi 897 zł netto*, natomiast w kredycie Jak Abonament rata miesięczna kosztuje 1 655 zł netto**.

Dostępna jest również CUPRA Born e-boost z akumulatorem 77 kWh o tej samej mocy, która kosztuje 201 000 zł brutto. W leasingu Jak Abonament koszt raty miesięcznej wynosi 982 zł netto*, a w kredycie Jak Abonament rata miesięcznie to koszt 1 811 zł netto**.

CUPRA Born 2024

Dla entuzjastów adrenaliny i emocjonujących wrażeń, producent proponuje wybór CUPRY Born VZ z akumulatorem 79 kWh i o mocy 326 KM w kwocie 223 600 zł. Rata w leasingu Jak Abonament wynosi 1 092 zł*, a w kredycie Jak Abonament – 2 014 zł**).

CUPRA Born w specjalnej opcji – Advantage Edition

Polscy klienci mają również do wyboru elektryka w specjalnej wersji wyposażenia – Advantage Edition:

  • CUPRĘ Born e-boost Advantage Edition z akumulatorem 59 kWh w kwocie 186 800 zł brutto lub w leasingu Jak Abonament z ratą miesięczną w wysokości 913 zł netto* bądź w kredycie Jak Abonament z miesięczną ratą wynoszącą 1 683 zł netto**.
  • CUPRĘ Born e-boost Advantage Edition z akumulatorem 77 kWh, której cena wynosi 203 900 zł. W leasingu Jak Abonament rata miesięczna stanowi koszt 996 zł netto*, a rata miesięczna w kredycie Jak Abonament to koszt 1 837 zł netto*.
  • CUPRĘ Born VZ Advantage Edition z akumulatorem 79 kWh za 226 500 zł. Rata w leasingu Jak Abonament wynosi 1107 zł netto, natomiast w kredycie Jak Abonament – 2 040 zł netto**.
CUPRA Born 2024

W wyposażeniu specjalnej wersji CUPRA Born Advantage Edition znaleźć można m.in. nawigację satelitarną, aktywny tempomat (ACC), kamerę cofania, schowek z funkcją ładowania telefonu, podświetlenie zewnętrznych klamek drzwi z przodu, podgrzewane przednie fotele, przyciemniane szyby, system audio klasy premium Sennheiser czy metalizowany lakier.

Atrakcyjne elementy wyposażenia w korzystnych cenach

Klienci, którzy zdecydują się na zakup CUPRY Born, mogą liczyć na oryginalne opcje wyposażenia, m.in. tapicerkę DINAMICA® w kolorze Granite Gray dostępną w kwocie 7 404 zł bądź Aurora Blue, której koszt wynosi 8 535 zł.

Producent udostępnił również bogatą gamę lakierów nadwozia. Bez dopłaty dostępny jest podstawowy lakier Geyser Silver oraz metalizowany Midnight Black. W wersji Advantage Edition klienci nie muszą również dopłacać do metalizowanego koloru Glacial White. Dla CUPRY Born przygotowano również trzy lakiery specjalne (za dopłatą 5 131 zł): Vapor Grey, Aurora Blue oraz Dark Forest.

CUPRA Born 2024

W każdej z wersji CUPRY Born, producent w standardzie oferuje zaawansowane systemy bezpieczeństwa oraz najnowsze technologie wspierające kierowcę, m.in. adaptacyjne zawieszenie DCC, system monitorowania martwego pola Side Assist z funkcją wspomagania wyjazdu z miejsca parkingowego Exit Assist oraz sygnalizacją o zbliżającym się pojeździe w czasie wysiadania Exit Warning, jak również asystenta aktywnego utrzymania pasa ruchu Lane Assist.

Klienci mogą także wybierać spośród dostępnej oferty wyposażenia dodatkowego, m.in. Pilot M, Pilot M+, Pilot L, pakiet Tech M czy Tech XL. W ich skład wchodzą m.in. predykcyjny tempomat, ogranicznik prędkości, kamera cofania czy system półautonomicznego parkowania w garażu Trained Parking Assist.

*Dotyczy kosztu z wpłatą własną w wysokości 30%.
**Kredyt z wpłatą własną w wysokości 30%.

Źródło: CUPRA