Średnia ocena modelu na podstawie opinii »
użytkowników publikowanych w dziale »
opinie kierowców - oceń swoje auto »
fffhe
3.61

Fiat Seicento (600)

Fiat Seicento '2004Fiat Seicento '2004Fiat Seicento '2004Fiat Seicento '2004

Mały, miejski Fiat 600, zwany niegdyś Seicento (co po włosku znaczy tyle, co 600) produkowany jest od 1998 roku. Zastąpił on w ofercie Fiata Cinquecento, do którego był bardzo podobny, zarówno pod względem technicznym, jak i wyglądu, choć nadwozie nieco unowocześniono, dodając bardziej zaokrąglone kształty. W 2001 roku Seicento został ulepszony, poszerzono wyposażenie seryjne, przerobiono silniki i odmłodzono nieco design, dodając wyraziste zderzaki, dostępne opcjonalnie zintegrowane światła przeciwmgielne, boczne listwy ochronne i nowe logo Fiata.

Seicento doczekało się kilku wersji, oprócz podstawowej wersji S, dość ubogo wyposażonej, na rynku ukazał się także Seicento SX z elektrycznie opuszczanymi szybami i szklanym dachem, Citymatic z automatycznym sprzęgłem, Storting z większym silnikiem, Turbo – poddany tuningowi przez Novitec, czy van, w którym usunięto tylne siedzenia, aby zwiększyć powierzchnię bagażową.

W 2007 roku Seicento zostanie zastąpione nowym Fiatem 500, bardzo podobnym do studium Trepiùno, zaprezentowanego w 2004 roku.

Fiat Seicento (600) - Fotogalerie

Ostatnie 2 wiadomości związane z Fiat Seicento (600):

Fiat, Lancia i Alfa Romeo do serwisu

Fiat, Lancia i Alfa Romeo do serwisu Przedsiębiorca Fiat Auto Poland S.A. powiadomił Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów, że niektóre samochody marki Fiat, Lancia oraz Alfa Romeo mogą stwarzać...

czytaj dalej

Seicento - facelifting i poprawki techniczne

Seicento - facelifting i poprawki techniczne W modelu Seicento na rok 2001 poprawiono wygląd zewnętrzny oraz ulepszono go technicznie. Auto ma być dostępne ze zmodernizowanym silnikiem, poszerzonym wyposażeniem...

czytaj dalej