Moja strona www - zoltar-rally - Strona 8

  szukane wyrażenia:   audi
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
to jest profesjonalna tasma papierowa za 1.20 pln
  
 
No pacz, z tej perspektywy nie do poznania, nie do krakowa
  
 
kufa na tym obsranym aparacie wyszły niebieskie tuleje a som takie fajowe fioletowe do lansó
  
 
Zoltar a porób jakieś foty budy... Może to wyjdzie, jak na telefon, to i tak niezłe zdjęcia
  
 
foty sa z nokii 6020, w sztucznym oswietleniu wariuje z kolorami i ostrościa. bude by cza obfotkowac czyms "normalnym".
  
 
mam jeszcze jedno pytanko, nie lepiej było kupić jakieś wałki z poliuretanu, i dotoczyć na wzór jaki potrzebujesz, niż zamawiać z UK i płacić wsumie niezłą kase
  
 
wole miec gotowy sprawdzony produkt. sama firma powerflex stosuje chyba 5 czy 6 "twardości" poliuretanu zaleznie od ich rozmieszczenia w aucie. wole nie sprawdzac na sobie domoroslych patentow.

zreszta, nie stac mnie zeby robić tanio. potem to sie mści. juz pare wtop wyhaczyłem na tym etapie co jest teraz a do konca dluga droga.
  
 
wszystko wygląda zajebiście!!
  
 
Cytat:
2006-04-16 19:47:58, CEHU pisze:
wszystko wygląda zajebiście!!


Przesadzasz, ja widze zacieki na tych wahaczach
  
 
rejs, masz moze zdemątowane te zaciskee i zwrotki z cunta? bo niebawem bede do śfjontka jechau to moze bysmy jakiego dila ubili
  
 
Cytat:
2006-04-16 19:44:59, ZoLt4R pisze:
zreszta, nie stac mnie zeby robić tanio. potem to sie mści.


Dokladnie, zazwyczaj oszczedzanie sie nie oplaca. Takie zycie eh:/
  
 
No koszty koszty i jeszcze raz koszty ale faktycznie zgodzę się z przedmówcami tzw łatanie kondona się nie opołaca, przy zaiasie swapa centrala trzeba wyeliminować wszelkie chodzenie tzn luzy ewentualne bo potem będą problemy z geometrią, wygląda to rzeczywiście fajnie ale mam wrażenie że to dopiero początek historii a ona zapewne długa będzie i mocno pięciocyfrowa, ale oby więcej takich zapaleńców hehe, tylko Zoltar jak wydzwonisz zaraz po zrobieniu cobyś sie tak nie rozmyślił jak Czuczu hehe.
  
 
juz zbieram na kute tłoki i tytanowe korbowody
  
 
o, to jednak ile bedziesz dmuchal?
  
 
kucie dołu to prawie 8 tysi narazie mnie nie stac. tera jak zloze do qpy to bede 1 bara dmuchał
  
 
Na poczatek starczy:]
  
 
Cytat:
2006-04-17 00:53:59, ZoLt4R pisze:
kucie dołu to prawie 8 tysi narazie mnie nie stac. tera jak zloze do qpy to bede 1 bara dmuchał


Ile ty chcesz wykrzesac tego silniczka? I na jakiej skrzyni chcesz przeniesc parametry na asfalt?
  
 
narazie chce zlozyc na tym co jest. bo wszystkie graty som i 130-140ps/200Nm przy dobrym zestrojeniu jest realne.

a docelowo? panie jakas k04, kuty dol, i jazda na ponad 200ps (ale najpierw zmieniłbym doł na 1368 a dopiero potem go zakuwał)
  
 
zoltar czemu stronka tak wolno sie ładuje ?? chciałem własnie oblookac co i jak ale nie za bardzo chce sie załadować
  
 
bo zoltar ma tyle fanów że siedzą z nim na czacie