Walneła mi głowica w omedze B - 2.0 8v (98 r.) Mam mozliwość

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Walneła mi głowica w omedze B - 2.0 8v (98 r.) Mam mozliwość kupić za grosze silnik z omegi A też 2.0 8V. Poradź mi czy głowica będzie pasowała czy nie.....
Pilne......
  
 
Cytat:
2005-06-20 21:04:44, Domello pisze:
w omedze B - 2.0 8v (98 r.)


Co to skłdak
Głowica pasuje a nie lepiej samą głowicę wyrwać
  
 
ech ... zależy jak kupisz silnik za 500 a głowice za 300 to kup silnik ale czy jest sprawny czy zajechany??? .trzeba by sprawdzić . szkoda sie wepchać na mine.pzdr
  
 
hm... chyba troche sie z wami nie zgodzę....
8V i 16V to dwie inne głowice.... może można wstawić ale trzeba przerabiać kupę innych rzeczy.... kolektory z całym osprzętem itp...
A u siebie wymieniałem i odradzam kombinowanie w taki sposób... i szczerze mówiąc to nie sądze czy w ogóle jest to możliwe.... czujniki położenia wałków rozrządu? wskazania na komputer? inne uszczelki i kanały w głowicach.... sterowanie pracą silnika... trzeba zmienić cały rozrząd....
eeee to nie przejdzie.... mogę ci wysłać wysynki obu głowic i sam się przekonasz.....

ps. mam głowie do 2.0 16 V jak sie zdecydujesz to wal
  
 
Cytat:
2005-06-21 15:54:31, sbieniek pisze:
hm... chyba troche sie z wami nie zgodzę.... 8V i 16V to dwie inne głowice....



To prawda, ale trochę jakby nie na temat ponieważ pytanie brzmiało:

Cytat:
2005-06-20 21:04:44, Domello pisze:
Walneła mi głowica w omedze B - 2.0 8v (98 r.) Mam mozliwość kupić za grosze silnik z omegi A też 2.0 8V. Poradź mi czy głowica będzie pasowała czy nie..... Pilne......

  
 
Cytat:
2005-06-21 15:54:31, sbieniek pisze:
hm... chyba troche sie z wami nie zgodzę.... 8V i 16V to dwie inne głowice.... może można wstawić ale trzeba przerabiać kupę innych rzeczy.... kolektory z całym osprzętem itp... A u siebie wymieniałem i odradzam kombinowanie w taki sposób... i szczerze mówiąc to nie sądze czy w ogóle jest to możliwe.... czujniki położenia wałków rozrządu? wskazania na komputer? inne uszczelki i kanały w głowicach.... sterowanie pracą silnika... trzeba zmienić cały rozrząd.... eeee to nie przejdzie.... mogę ci wysłać wysynki obu głowic i sam się przekonasz..... ps. mam głowie do 2.0 16 V jak sie zdecydujesz to wal


Czytaj dokładnie co kolega Domello napisał
  
 
hehe, wiecie... chyba musze iść po okulary... bo sam nie wiem skąd wziąłem tam 16V ...
...... coż więcej mogę powiedzieć.....