Nowe odkrycie w Essim

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
A dokładnie w MKV CLX

jeśli nie macie wersje 5 drzwiową lub kombi i nie macie w tylnych drzwiach właczników drzwiowych, to informuje że wystarczy dokupić same właczniki, bo inastalacja jest pociągnięta i nawet sa końcówki zarobione tak że wystarczy tylko wpięć.
Wprawdzie końcówki kabli są tak schowane ze ciążko na nie trafić, ale ja już wiem gdzie fachowcy w forda je schowali i jak coś to służę radą

niestety baterie mi w aparacie siadły i narazi bez fotek.

ps. w cl tez może są te kabelki pociągniete ale za to ręczyć nie mogę

  
 
Aha tak może pokrutce napisze gdzie to jest.

Jedna jest pod plastykiem lewym dolnym. Jak siedziny z tyłu, na miejscu pasażera po lewej stronie to to jest centralnie pod lewą ręką pod tym własnie długim plastikiem.

Druda żeby było urozmaicenie nie jest symetrycznie po drugiej stronie. Tylko ktoś sobie tak wymyślił że chowa się pod siedzenie przednim pasarzera pod tapicerką. czyli też trzeba zdjąć ten plastik długi tym razen z prawej strony. podnieść tapicerkę pod nogami pasażera i tam lezy sobie schowana wtyczka.
  
 
hmmm co ciekawe w moim poprzednim niebieskim mimo że byl 3D to miał wyjścia do krańcówek 5D
  
 
Hmm . . . no to chyba w CL'ach nie ma . . . rozbieralem progi pasazera po prawej stronie /tak wywnioskowalem ze tam z twojego opisu powinna byc wtyka/ i nie ma niestety zadnej . . . ehh . . . szkoda . . .
  
 
... aż normalnei wezmę i kiedyś sobie ich poszukam ....
  
 
Cytat:
2005-06-20 19:56:44, taxi pisze:
Hmm . . . no to chyba w CL'ach nie ma . . . rozbieralem progi pasazera po prawej stronie /tak wywnioskowalem ze tam z twojego opisu powinna byc wtyka/ i nie ma niestety zadnej . . . ehh . . . szkoda . . .



po rozebraniu sanych progów po prawej stronie wydac tylko kabelek brązowo czerwony (a właściwie 3 kabelki) bo jeden leci do wyłącznika drzwi przednich. a drugi leci tez do przedu i w pewnym momęcie zawraca (stąd wrażenie że są trzy) tam skąd przyszedł czyli pod siedzenie no i właśnei tam pod siedzenie schowana jest wtyczka. Więc bez podniesienia tapicerki się nie obedzie bo na dodatek jest przyklejona do wiązki taśmą i trzeba sobie odkleić lub odciąć . Czyli dokładniej określając pozycję, jest to pomiędzy stopami pasażera
  
 
Cytat:
2005-06-20 19:37:06, MasterCheat pisze:
nie macie w tylnych drzwiach właczników drzwiowych,




Co to za wyłączniki ????
  
 
Cytat:
2005-06-20 22:48:43, artnow pisze:
Co to za wyłączniki ????



Chodzi mi o takie jak są w przednich drzwiach. Te dzięki którym się światło w kabinie zapala jak otwierasz drzwi
  
 
A to spoko - GHIA to ma.
  
 
Cytat:
2005-06-20 23:09:23, artnow pisze:
A to spoko - GHIA to ma.



no to kupie 2 włączniki i też będę miał GHIA

Bo już mam CLX+
czyli + elektryczne szybki, białe tarcze, świecąca gała i niebieskie podświetlanie i wypasione radyjko